i5 6500 Skylake sistem toplama

Moody

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben şu şekilde bir sistem topladım.
Screenshot_2015-10-28-08-31-04.png
Screenshot_2015-10-28-08-31-16.png

Oyun bilgisayarı topluyorum. Bütçem 3600 TL önerilerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben böyle bir sistem topladım düşünürsen,bütçeyi biraz aştım ama overclock yapmayacağın için ayriyetten işlemci soğutucusuna gerek yok çıkartabilirsin.
Onun dışında bu bütçeye DDR4 e ve Skylakeye gerek yok tabi bu benim düşüncem sistemi Vatan Bilgisayar'dan topladım.
Sinerji,Eksen gibi farklı sitelerden daha ucuza toplayabilirsin.
Buyur

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28,4 KB · Görüntüleme: 377
Ben böyle bir sistem topladım düşünürsen,bütçeyi biraz aştım ama overclock yapmayacağın için ayriyetten işlemci soğutucusuna gerek yok çıkartabilirsin.
Onun dışında bu bütçeye DDR4 e ve Skylakeye gerek yok tabi bu benim düşüncem sistemi Vatan Bilgisayar'dan topladım.
Sinerji,Eksen gibi farklı sitelerden daha ucuza toplayabilirsin.
Buyur
Bence arkadaşın kendi topladığı sistem çok daha iyi bir defa Skylake yeni nesil bir işlemci, ekran kartı olarak da aynı ekran kartını kullanıcaktır büyük ihtimalle yani aynı paraya eski nesil bir sistemi niye alsınki?

Arkadaşın topladığı sistemdeki anakartta SLİ yok sanırım,Benim paylaştığım anakartta SLİ özelliği mevcut.
İleride SLİ yapılırsa diye böyle bir sistem önerdim.Onun dışında dediğin gibi sistem gayet güzel zaten Skylake anakart yükseltilip o sistemde tabiki alınabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı