i5 6500 ve GTX 1060 6G Sistem Önerisi

Gadzie

Kilopat
Daha fazla  
Şu an hem doların yüksek olması, hem de bütçemin yarısını biriktirdiğim için sistemi şimdi toplamayacağım. Ama aklımı kemirip duran sorular var. Acaba bu bütçeye istediğim sistemi toplayabilir miyim?

Bütçe: 3200-3300 civarı
Not: Watt olarak 600 Watt şu an ki ekran kartı içim zaten var, monitorum ve kasamda mevcut.

İşlemci: Intel Skylake i5 6500
Ekran kartı: GTX 1060 6G

Gerisini uygun bir bütçeyle düşünemedim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekteki resim gibi bir sistem topladım düşünceniz nedir? Yazın toplamayı düşünüyorum zaten bu sistemi inşallah o zamana kadar dolarda pek bir artış olmaz, düşüş olur.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına gayet uygun sistem. Sistemi toplamaya yakın tarihte yeniden konu açman gerek. 6-7 ay sonrası için konu açılmaz.

Son düzenleme:
Ekteki resim gibi bir sistem topladım düşünceniz nedir? Yazın toplamayı düşünüyorum zaten bu sistemi inşallah o zamana kadar dolarda pek bir artış olmaz, düşüş olur.
Uygun gördüğün kurdan, alım fırsatı olarak gördüğün bir değerden bütçeni dolara çevir, artış olsa bile etkilenmezsin. Ayrıca DDR3 RAM seçmişsin, DDR4 olmalı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı