i5 6500 ve GTX 960 sistem toplama

Iowa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2800 TL bütçem var. Şu anki tüm online oyunlar olsun GTA 5 olsun ultrada açacak bi sistem alacağım. Beni üniversite boyunca götürse yeter ( 5 sene ). AMD ekran kartı tavsiyesi istemiyorum.
Sizce işlemci, anakart, ekran kartı ve kasa uyuşmazlık yapar mı ?

asdasdasd.PNG

Herkesin tavsiyesini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2800 TL bütçem var. Şu anki tüm online oyunlar olsun GTA 5 olsun ultrada açacak bi sistem alacağım. Beni üniversite boyunca götürse yeter ( 5 sene ). AMD ekran kartı tavsiyesi istemiyorum.

Eki Görüntüle 183290

Daha yeni bir bilgisayar topladım arkadaşıma bütçe 2400 TL idi ama o bile bundan oyun perfonmansı ve güncellik olarak daha iyi nedenini hemen söyleyeyim güncelinden bile çok daha pahalı olan çok mantıksız bir ekran kartı kullanmışsın aynı zamanda Vatan Bilgisayar'dan toplamanı kesinlikle tavsiye etmiyorum hem pahalı hem ilgisiz hem bilgisizler.Sana sinerjiyi öneriyorum eğer herşeyi uygun ve gayet uyumlu bir sistem istiyorsan bu yazıma cevap ver sosyalda açığım sana bir pc toplayıp bu konuda paylaşırım.

AMD ekran kartı tavsiyesi istemiyorum.
Bide bu yazıyı gördükten sonra bilgisayarı senin toplamanın sağlıksız olacağını daha iyi anladım çünkü Nvidia veya AMD hiçbiri birbirinden üstün değildir sadece modeller üstün olabilirler bunun içi bilgisayar toplarken bu Nvidia veya AMD değil ekran kartı seçmelisin yani örneğin Nvidia değil Nvidia GTX 1060 bu konularda ekran kartı modelinin perfonmansı önemlidir.

Eki Görüntüle 183290

rx 470 al ekran kartı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı