İ5 6500 ve MSİ GTX 970 'li Sisteme Kasa Önerisi

believingheart

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bu pazar günü resimdeki sistemi toplamak istiyorum. Farkettiğiniz gibi kasa ve güç kaynağı eksik. Kasa olarak Dark N10 almak istiyordum fakat şu anda stoklarda bulamıyorum. Sizden içi, dışı ve kullanışlığıyla güzel bir kasa ve güç kaynağı önerisi rica ediyorum. Güç kaynağı +80 650W olucak. Kasa ve güç kaynağı için toplam bütçem 300-400 arası. Sistem için yorumlarınızı da bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27,8 KB · Görüntüleme: 358
Civarı dedim, ilk yazdığım metni okursanız güç kaynağı ve kasa için bütçem 300-400 TL arası diye belirtmiştim. Ben tüm sistem için bütçemi sorduğunuzu sandım çünkü kasa ve güç kaynağı için bütçe zaten belirtilmişti.

EVEREST RAMPAGE 88 GAMING 600W SİYAH USB 3.0 MidT ATX KASA
Sizce bu kasa nasıl ekran kartı alanı vs. uyumludur deği mi?

Cooler master 650 pure tavsiye ederim bende var iç hacmi büyük ön tarafta 2 usb 2.0, 2 usb 3.0, 2 adet fan kontrolcü, ve sd kart okuma yeri var üstelik kapaklı. Kasa 3 fan ile geliyor 2 önde 1 arkada fan kontrolcüye 5 adet fan bağlanabiliyor 3 tanesi bağlı geliyor bize 2 tane kalıyor altta 1 üstte de 1 tane fan yeri daha var ve üstteki hdd yuvasını kullanmayacaksan 120 lik bir fan da oraya takılabiliyor. Kasa içi tamamen ön kapak da dahil olmak üzere ses geçirmez sünger gibi birşey ile kaplı bu sesi önlüyor ve son olarak önde ve altta toz filtreleri var. Boşuna araştırma diye yazdım birde sıvı soğutma için ön tarafa şu geniş radyatörlüler varya onlardan takılabiliyor üst tarafa 140mm ye kadar arkayada takılabiliyor tabi neyse ben bu kasayı önerdim tam bir f/p ürünü iyi günler.

Isıtma problemi çıkar, PSU'larında sorunlar çıkar. Ekran kartı sığdıramazsınız. Hadi sığdırdınız ileride soğutucu sığmaz. Arkadaşların önerileri güzel. Zalman R1, Silverstone Precision, Cooler Master 650 Pure. Çekici örnekler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı