i5 6500 ve R7 200 Sistem Alınır mı?

229283

Hectopat
Bilgisayar almak istiyorum; İnternette 8GB RAM, i5 6500 ve Radeon R7 200 (4 GB mis hangi modeli bilmiyorum) ve yanında bütün aksesuarları ( monitör, yazıcı dahil), bir PC'yi 2000 TL'ye buldum sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen R7 240 DDR3 4 GB yani LoL, CS:GO gibi oyunlar oynayacaksan al yani hiç PUBG falan düşünme.
GTX 1050Ti + Ryzen Buluşması CANAVAR - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 486639699
Bunu al 5 kat daha iyi performans alırsın.
Hocam 5'i geçin. En az 25 kat fark alır ancak atmış olduğunuz ilan geçen sene 28 Eylül'e ait. İlanın yaşadıgını düşünmüyorum. :) Profilin de 2 kere satın alınmış ürün ancak 2'side iptal edilmiş.

2. El sistem
Bu sistem gta 5 medium ve high ta kaç fps verir en yüksek onu oynarim onun dışında gta 4 , zula , cs go, pc building simulator, ets 2 falan
Hocam 5'i geçin. En az 25 kat fark alır ancak atmış olduğunuz ilan geçen sene 28 Eylül'e ait. İlanın yaşadıgını düşünmüyorum. :) Profilin de 2 kere satın alınmış ürün ancak 2'side iptal edilmiş.
Zaten öyle bir şeye guvenemem
0 zorunlu mu yoksa 2. El olur mu?
2. El olÜrünler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı