i5 650'den X3440'a geçişten sonra sistemde FPS düşüyor

Yasinuzq2

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
250 GB ssd
Ekran kartı
R5 230
Anakart
İntel H55
İşlemci
Intel Xeon X3440
i5 650'den X3440'e geçiş yaptım. Oyunlarda FPS sorunu yok ama drop giriyor sürekli, nasıl çözebilirim bu sorunu?

i5 650'den X3440'e geçiş yaptım. Oyunlarda FPS sorunu yok ama drop giriyor sürekli, nasıl çözebilirim bu sorunu?
Isınma sorunu var mı? İşlemci hızı nasıl stabil mi artış düşüş var mı çok fazla. Önce oyunlarda bilgisayarda bileşenlerin kullanım oranları ve sıcaklıklarını takip edin buna göre bir şey diyebiliriz

Isınma sorunu var mı? İşlemci hızı nasıl stabil mi artış düşüş var mı çok fazla. Önce oyunlarda bilgisayarda bileşenlerin kullanım oranları ve sıcaklıklarını takip edin buna göre bir şey diyebiliriz.
69-72 derece arası Valorant'ta. FPS olarak sıkıntı yok ama drop giriyor anlık.

Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi işlemci değişiminden sonra açığa çıkan bir durum olsa da uyumluluk açısından belki bir sorun vardır bende ekran kartı sürücüleri büyük oranda sıkıntı yapıyordu bu da bir nedeni olabilir. İşlemci olması gerektiği hızlarda mi çalışıyor hiç ani bir düşüş yaşıyor mu acaba?

Ekran kartı sürücüleriniz güncel mi işlemci değişiminden sonra açığa çıkan bir durum olsa da uyumluluk açısından belki bir sorun vardır bende ekran kartı sürücüleri büyük oranda sıkıntı yapıyordu bu da bir nedeni olabilir. İşlemci olması gerektiği hızlarda mi çalışıyor hiç ani bir düşüş yaşıyor mu acaba?
Ekran kartı sürücüm güncel işlemcim 2.53 GHz ile çalışıyor ani düşüş yaşayıp yaşamadığına dikkat etmedim şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı