Çözüldü i5 660 ve R7 240 Far CRY 5 oynatır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aliosman Avci

Hectopat
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim bilgisayarımın özellikleri:
İşlemci: i5 660 3, 33 GHz.
Ekran kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB.
Bellek: 8 GB RAM.
Hafıza: 1TB harddisk.
İşletim sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit.

GTA 5'i High ayarlarda 30 FPS oynadım. Far CRY New Daw'nı normal ayarda 20-25 FPS oynattı.

Far CRY 5'i nasıl oynarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Beyfendi ne ekran kartınız ne de işlemciniz minimum sitem gerekinimlerine uymuyor bu yüzden vanilla(dokunulmamış) oyunu sisteminizin kaldırma olasılığı bulunmuyor. Ama yukarıdaki dediğimi okursanız oyun moturunun kendi .ini dosyasına müdahale edip bazı değişkenleri normalin altı değerlere çekerek görüntü kalitesinden ödün vererek sisteminizde oynamanız mümkün. Daha basit nasıl anlatılabilir fikrim yok. İyi günler diliyorum.
Beyfendi ne ekran kartınız ne de işlemciniz minimum sitem gerekinimlerine uymuyor bu yüzden vanilla(dokunulmamış) oyunu sisteminizin kaldırma olasılığı bulunmuyor. Ama yukarıdaki dediğimi okursanız oyun moturunun kendi .ini dosyasına müdahale edip bazı değişkenleri normalin altı değerlere çekerek görüntü kalitesinden ödün vererek sisteminizde oynamanız mümkün. Daha basit nasıl anlatılabilir fikrim yok. İyi günler diliyorum.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı