i5 6600 Asus R9 380x Strix uyumlu mu?

Orkun1414

Kilopat
Daha fazla  
1 hafta önce yeni bir bilgisayar topladım(bilgisayar parçaları konusunda pek iyi değilim).İşlemcim i5 6600 ekran kartım Asus r9 380x Strix Ram 16 gb Cs go da yüksek ayarlarda 30-40 fps anca alabiliyorum. Bi darboğaza meselesi söz konusumu ? Ekran kartı driveri güncel 16.5.1 Crimson Edition. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Daha açıklayıcı olsun diye:

Screenshot

Son düzenleme:
Screenshot en üstteki crimson edition hotfix kurulu driver olarak en günceli diye biliyorum. Bu arada işletim sistemim windows 10 64 bit ama korsan yüklemiştim sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi ? @BigEvil v-sync kapalı sistemi kullanan programlara bakın derken ne kastedildiğini anlamadım daha açıklayıcı olabilir misiniz ? Cs go yu 1680x1050 çözünürlüğünde oynuyorum.Ekran kartını fabrika ayarlarına döndürüp tekrar driver yüklesem olur mu açıkçası ben ekran kartını fabrika ayarlarına döndürmeye korktum bir sorun çıkarır mı? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Screenshot en üstteki crimson edition hotfix kurulu driver olarak en günceli diye biliyorum. Bu arada işletim sistemim windows 10 64 bit ama korsan yüklemiştim sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi ? @BigEvil v-sync kapalı sistemi kullanan programlara bakın derken ne kastedildiğini anlamadım daha açıklayıcı olabilir misiniz ? Cs go yu 1680x1050 çözünürlüğünde oynuyorum.Ekran kartını fabrika ayarlarına döndürüp tekrar driver yüklesem olur mu açıkçası ben ekran kartını fabrika ayarlarına döndürmeye korktum bir sorun çıkarır mı? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Arka planda çalışan ve sistemi yoran bir uygulama var mı ? Oyun esnasında Alt-Tab yapıp görev yöneticisinden bakın. V-SYNC'de oyunun grafik kısmında görürsünüz. Dikey eşitleme, açık mı kapalı mı ?

Arka planda çalışan ve sistemi yoran bir uygulama var mı ? Oyun esnasında Alt-Tab yapıp görev yöneticisinden bakın. V-SYNC'de oyunun grafik kısmında görürsünüz. Dikey eşitleme, açık mı kapalı mı ?

Dikey eşitleme kapalı sistemi yoran da bir uygulama yok.Neden oluyor ya aldığıma çok pişmanım. @BigEvil

biraz geç oldu ama yinede yazıyım.
işlemcim i5 6600k ekran kartım asus r9 380x 4gb ve 8 gb ram var, 2k da csgo da 180-200 fps alıyorum.
sizde sistem güncel diyorsunuz. önerim farklı bir ekran kartınız varsa onda deneyin, veya ekran kartını farklı oyunlarda deneyin.
cs go nun ayarlarından bile kaynaklanabilir, eğer diğer oyunlarda da sorun olursa ekran kartını ya servise gönderin yada değişim isteyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı