i5 6600 GTX 960 sistemin ederi ne kadardır?

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Şu anda kullandığım bilgisayarımı satmaya karar verdim ve tahmini fiyat hakkında hiçbir bilgim yok. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Sistem özellikleri şöyle:
Anakart: MSI Z170 GAMING M3.
İşlemci: i5 6600, K verisyonu değil.
RAM: 16 GB DDR4 G.Skill 2400 MHz Ripjaws v.
HDD: 1TB WD 7200RPM 64MB önbellek.
SSD: 256 GB Adata SU800.
Ekran kartı: MSI GTX960 GAMING 4 GB.
Kasa: Zalman Z11 PLUS kırmızı LED.
İşlemci soğutucusu: Dark Freezer X124.
Monitör: Samsung S22b350H 21.5 inç
Şimdi kasanın kendisinde 1-2 sorun var. Ayaklarından birisi yok. Altına sabitlemek için kendim bir şeyler koydum ve sanırım fanlardan bir tanesinin yağlanması lazım çünkü ilk açılışta çok ses çıkarıyor 1-2 dk sonra sessizleşiyor. RAM'in 1 tanesi yeni alındı kutusu falan var. Diğer parçaların kutusu ve faturası elimde yok. Benim aklımdaki fiyat her şey dahil 3500 TL civarı. Emin olmak ve yorumlarınızı almak için burada konu açıyorum. Satma nedenim ise okuduğum bölüm denizcilik fakültesi ve ileride uzak yol gemi kaptanlığı yapacağım. Şu an için yazları staja çıkıyorum. Bu yüzden de bir laptop ihtiyacım var. Ek olarak 2.dönem erasmus için Romanya'ya gideceğim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben sistemi alalı 3 sene geçti malesef kutuları yok. Sahibinden de ilanımı açtım 2900TL den teşekkür ederim hepinize.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı