i5-6600 için 800 TL'ye ekran kartı önerisi

Yaptığınız fan boylum. Bana göre ikisinin de ayrı güzellikleri var ama RX 570 varken 1050 Ti almak deliliktir. RX 560'ın muadilidir 1050 Ti. Eskiden millet dalga geçerdi RX 560 ile ama son driver güncellemeleriyle hemen arkasında. Artık devri bitmiş karta o paralar verilmez.
Sen cahilsin kardeşim kusura da bakabilirsin. RX560 GTX1050ti'ın muadilidir diyen birisinin tavsiyesine uyup çöp dahi alınmaz.

Sen cahilsin kardeşim kusura da bakabilirsin. RX560 GTX1050 Ti'ın muadilidir diyen birisinin tavsiyesine uyup çöp dahi alınmaz.

Sen böyle devam et ön yargılı. Ben de NVIDIA kullandım ama yaptığınız sadece fan boyluk. RX 560 hemen ensesinde bir kart. YouTube'daki hiçbir içerik de güncel değil. Kendinizi kandırın. Arkadaki fark maksimum 5-10 değişiyor.

Sen böyle devam et ön yargılı. Ben de NVIDIA kullandım ama yaptığınız sadece fan boyluk. RX 560 hemen ensesinde bir kart. YouTube'taki hiçbir içerik de güncel değil. Kendinizi kandırın. Arkadaki fark maksimum 5-10 değişiyor. Ayrıca yazım kurallarını öğren de konu aç, fazla belli ediyorsun cahilliğini. Boş adam seni!
Az önce render aldım 10 dakikalık 720P video 4 dakikada render aldı bi CUDA teknolojisini araştır gel. Kullandığım kartı bana öğretme.

Sen böyle devam et ön yargılı. Ben de NVIDIA kullandım ama yaptığınız sadece fan boyluk. RX 560 hemen ensesinde bir kart. YouTube'taki hiçbir içerik de güncel değil. Kendinizi kandırın. Arkadaki fark maksimum 5-10 değişiyor. Ayrıca yazım kurallarını öğren de konu aç, fazla belli ediyorsun cahilliğini. Boş adam seni!
Arkadaşa daha fazla cevap vermeyin çünkü o NVIDIA'nın binbaşı rütbeli fanboyu o. Geçen kavga ettikten birkaç gün sonra beni sırf kışkırtmak adına AMD ekran kartı olan birinin konusunda pinglemiş. Peşinizi bırakmayacak bakın uyarıyorum sizi.

@FingoIfin Boş yapma da arkadaşa öneri ver hangi ekran kartı alınabilir diye. Yaptığın tek şey AMD ekran kartı öneren insanları sabote edip kavga çıkarmak. Bak öneren diyorum, "AMD ekran kartı alacaksın ulan!" diyen demiyorum.

Konuya gelecek olursam, benim herhangi bir önerim yok üzgünüm. Ama bu mesajı atmam gerekirdi.

Fanboyluk değil bizim yaptığımız. Ömrü biten kart aldırmak yerine temiz kart aldırmaya çalışmak. Siz alın mining kartı sizin gibilere sorun olmaz bozulunca konu açarsınız zaten.
Arkadaşa daha fazla cevap vermeyin çünkü o NVIDIA'nın binbaşı rütbeli fanboyu o. Geçen kavga ettikten birkaç gün sonra beni sırf kışkırtmak adına AMD ekran kartı olan birinin konusunda pinglemiş. Peşinizi bırakmayacak bakın uyarıyorum sizi.

@FingoIfin Boş yapma da arkadaşa öneri ver hangi ekran kartı alınabilir diye. Yaptığın tek şey AMD ekran kartı öneren insanları sabote edip kavga çıkarmak. Bak öneren diyorum, "AMD ekran kartı alacaksın ulan!" diyen demiyorum.

Konuya gelecek olursam, benim herhangi bir önerim yok üzgünüm. Ama bu mesajı atmam gerekirdi.

Fanboyluk değil bizim yaptığımız. Ömrü biten kart aldırmak yerine temiz kart aldırmaya çalışmak. Siz alın mining kartı sizin gibilere sorun olmaz bozulunca konu açarsınız zaten.
Size bir şey dememiştim neden atarlandınız ki? Üstteki boş adamın yaptıklarını anlattım. Onu geçtim ben AMD fanboyu değilim bile, sadece AMD'yi tercih ediyorum.

Bu arada kasanızdaki AMD işlemci gözümden kaçmadı.

Artık takım tutar gibi bilgisayar parçası üreten markaları tutmayı bırakın ya. AMD olmasa NVIDIA olmaz, NVIDIA olmasa AMD olmaz. Rekabet olmaması demek iki markanın da çöküşü olması demek. İnsanları bu denli şekilde bir markanın parçasını almaya zorlayacağınıza kendiniz bilgisayar parçası üreten markanızı kurun biz de sizin ürünlerinizi görelim.

Geri
Yukarı