i5 6600 Sistem Toplama

Ardaius

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, görüntüdeki sistemi toplamayı düşünüyorum. Bu sistemi oyun için kullanacağım ve bütçem monitör dahil 3200 liradır.

1-)Sistemin bileşenleri birbirleriyle uyumlu mudur? Sorunsuz çalışır mı?

2-)Eğer uyumlu ise geri kalan bileşenleri önerir misiniz?(Makul fiyat)

3-)Eğer uyumlu değil ise monitör dahil max 3200 liraya sistem önerisi yapar mısınız? (Önceliğim
Skylake işlemciler.)
Şimdiden teşekkürler.

Pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Fakat ben size geri kalan bileşenleri önerir misiniz diye ricada bulunmuştum görmediniz sanırım neyse.Muscle Man dostum dediğin gibi i5 6500 yaptım işlemciyi ama r9 390 biraz tuzlu kaçıyordu ondan sistemin son hali bu. Sizce nasıl olmuş? Tavsiyeleriniz neler, ek olarak ne ekleyebilirim? Ek kasa fanı illa gerekli mi sizce? Eğer gerekli ise bu sisteme göre bir öneri yapar mısınız? (Max 200 lira daha bütçem var) Teşekkür ediyorum.
Screenshot_2016-04-30-14-14-31.png

O.C yapılmayacaksa işlemci soğutucu gereksiz. İşlemci i5 6500 yapılıp, arkadaşın dediği gibi ekran kartına yüklenilebilinir.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim dostlar. thegrksz arkadaşın önerdiği sistemi alacağım(rami 16 gb yapıp) çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı