i5 6600 Skylake Sistem Toplama

Luchnik

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Star City
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Merhabalar Technopat sakinleri.
Uzun bir bekleyişin ardından nihayet bu hafta sonu siparişini vereceğim sistemim şu şekilde; siz değerli üyelerin fikirlerini ve yorumlarını almak isterim.

Ayriyeten elimde R9 285 mevcut.
SSD'yi bir sonraki ay alacağımı da belirtmek isterim.
L1MLPj.jpg

Sistem gayet güzel. Şimdiden hayırlı olsun. Kasa aynı fiyata Zalman z3+ 600w var. İçinde bolca fanla geliyor güzel bir kasa. Ona da bir bakın. Bu arada aynı monitörü kullanıyorum. Tuşların kullanımı biraz zor sadece. Onun dışında görüntü kalitesi çok güzel. Tekrar hayırlı olsun.

Sistem gayet güzel. Şimdiden hayırlı olsun. Kasa aynı fiyata Zalman z3+ 600w var. İçinde bolca fanla geliyor güzel bir kasa. Ona da bir bakın. Bu arada aynı monitörü kullanıyorum. Tuşların kullanımı biraz zor sadece. Onun dışında görüntü kalitesi çok güzel. Tekrar hayırlı olsun.
Güzel yorumlarin için teşekkürler.
Cooler Master'in bu tasarimini oldukca begendim diyebilirim degismem gibime geliyor ama bakalim. :)

12637396_1479765492039908_1599907850_o.jpg

H170 anakartlar b170 lere nazaran daha çok donanım-özellik barındırır bi üst seviye yani
Daha cok usb portuydu cartti curttu o tarz seyler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı