İ5 6600 Soğutucu Önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar bayadır stok soğutucu kullanıyorum sıcaklık olarak değerleri iyi ama stok fandan bıktım. Hem ses açısından hem de işlemci performansı ve uzun ömür konusunda. Ben Cooler Master Hyper 412S düşünüyorum. Sizlerin tavsiyeleri neler ?

İ5 6500 var bende. Ses takıntım var. Tamamen sessiz olması açısından Hyper t4 aldım n11'den 135tl'ye ve çok memnunum. Çok da para vermek israf olur zaten. Zaten boşta şu kadar yükte şu kadar demeye gerek bile yok. Büyüklüğü de göz önünde bulundur kasa sorun yaratmasın. Cooler master ürünleri kalitelidir için rahat olsun ama istersen cooler master sitesine girebilirsin. Bütün soğutucuların özellikleriyle birlikte görebilirsin bence en doğrusu bu olur.

İ5 6500 var bende. Ses takıntım var. Tamamen sessiz olması açısından Hyper t4 aldım n11'den 135tl'ye ve çok memnunum. Çok da para vermek israf olur zaten. Zaten boşta şu kadar yükte şu kadar demeye gerek bile yok. Büyüklüğü de göz önünde bulundur kasa sorun yaratmasın. Cooler master ürünleri kalitelidir için rahat olsun ama istersen cooler master sitesine girebilirsin. Bütün soğutucuların özellikleriyle birlikte görebilirsin bence en doğrusu bu olur.
Kasam Corsair Carbide 300r. Sığma konusunda bir sıkıntı yaşancağını sanmıyorum. Uzun ömürlü olacak, ses ve ısı konusunda sıkıntı çıkarmayan bir soğutucu istiyorum. Cooler Master hyper 212x de olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı