i5 6600 ve GTX1070 Düşük GPU Kullanımı

Bende de gtx 1060 var. Bende de bazen GPU kullanımı sorunu yaşıyorum. Özellikle PUBG' de çok yaşıyorum. Gerçi PUBG optimizasyonu kötü bir oyun.

PUBG iyi bir oyun değil. Yayıncılar oynuyor diye oynanıyor resmen. Sürü psikolojisi beni üzüyor. Aranızdan mutlaka severek oynayan vardır ama başkaları oynuyor diye oynamak isteyenler de bir o kadar çok. Bu oyunun optimizasyon sorunu var ve başa bela.

Yani benim 1080p bir monitör almam bu durumu değiştirmez mi?

Dostum şahsen ben 2K monitörle oynuyorum. Oyun 2K'da daha rezalet. Bu PUBG'nin optimizasyon özürlü olmasından kaynaklı. Oyun içi ayarlarını en düşük ayarla ben öyle oynuyorum. Tabi FPS sabit 60 değil...

O zaman sorun oyun kaynaklı umarım güncellemelerle düzeltirler. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Cezalı olduğum için yazamamıştım şimdi aklıma geldi kusura bakmayın. Problemin oyun kaynaklı olmasına sevindim açıkçası. Bir gelişme olursa bize haber verirseniz seviniriz. İyi oyunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…