i5 6600 ve RX 480 sistem

Mert777

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eksen bilgisayardan RX 480 sistem topladım ama sanki 4500 TL fazla gibi geldi, üstüne 75 Hz veya 144 Hz freesync bir monitör alırsam 75 Hz için 1000 TL, 144 Hz için 1500 TL eklemek gerekiyor. Bütcem yine bu civarlarda ama daha iyi bir şeyler olabilir miydi ? Öneri ve düşünceleriniz benim için önemli.

eksen.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddisk Surveillance yani Güvenlik kameralarında kullanılanından. Yavaş çalışır bunu al;
Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 64 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST1000DM003) - Hard Disk - Bilgisayar Bileşenleri
İşlemciden K ibaresi olmadığı için overclock yapamazsın. H ve B Chipset anakartlarda O.C. yapılamıyor, o yüzden Anakarttan biraz kısılıp ,
MSI B150M MORTAR ARCTIC Intel B150 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart - Anakart - Bilgisayar Bileşenleri
veya
MSI B150M BAZOOKA Intel B150 2133MHz DDR4 mATX Anakart - Anakart - Bilgisayar Bileşenleri
alınabilir. H yongası biraz pahalı. Tabi yine sana kalmış bir durum, yerinde olsam B150 yongasından alırdım.
Onun dışında sistemin güzel şimdiden hayırlı olsun :)

1. O HDD'yi alma.
  2. Bence bu zamanlar sistem toplama zamanı değil çünkü hem dolar yüksek hem de yeni işlemcilerin arifesindeyiz.
  3. Ben olsaydım ekran kartını Asus Strix alırdım ama sen bilirsin.

1. Kasa gereksiz pahalı. Dark N10 ve FSP Performace 600W alabilirsiniz.
2. Anakart abartı. B150M Pro4 yeterli.
3. O HDD'yi almayın. WD 1TB Blue daha iyi olur.
4. Zen ve Kaby Lake gelecek. Şuan bilgisayar toplanmaz.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı