i5 6600K GTX 960 sistem ne kadar eder?

Daha fazla  
Arkadaşlar şu an elimde Z170k anakartlı, i5 6600K, GTX 960, HyperX 16 GB (8x2) 2666MHz, ekstra Cooler Master işlemci soğutucu, Cooler Master 912 HAF 750W PSU kasa ve 500GB SSD var. Böyle bir sistemi ortalama ne kadar fiyata satabilirim?

bir bilgisayarcı 5500 teklif etti fakat piyasada ikinci elleri kontrol ettim çok farklı bir yapılanma var gözüm gibi baktım sisteme kutuları dahil her şeyi pürüssüz bir şekilde durmakta, bilgisayarcı 5500 verdiği için kafamda 7bin civarı bir fiyat oluştu. Fakat kararsızım bilgisayarcı kar amacı gütmese neden o fiyata versin bunu anlayamadım

Bir bilgisayarcı 5500 teklif etti fakat piyasada ikinci elleri kontrol ettim çok farklı bir yapılanma var gözüm gibi baktım sisteme kutuları dahil her şeyi pürüzsüz bir şekilde durmakta, bilgisayarcı 5500 verdiği için kafamda 7bin civarı bir fiyat oluştu. Fakat kararsızım bilgisayarcı kar amacı gütmese neden o fiyata versin bunu anlayamadım.

Bilgisayarcıya o fiyattan gönül rahatlığıyla satabilirsin. Sistem gelişime kapalı olduğu için tercih edilmez. Bilgisayarcılar dolanciridirlar her üründen bir şekilde kar etmesini bilir sen bakma onlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı