i5 6600K İle Twitch Yayını Yapmak

mstfabzkrt2

Kilopat
Daha fazla  
Herkeze iyi forumlar arkadaşlar. Benim sorunum şu, Twitch yayını açtığımda CS:GO ya da online oyunlarda ping yükselişi oluyor. Normalde 40-50 arası olan ping' im yayın açtığımda 120-140 arası geziyor. Bu twitch işinden anlayan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim: İ5 6600k - Z170 Tomahawk anakart -GTX 960 4Gb Ekran Kartı - 16 Gb 2400 MHz Hyperx RAM - 1 TB HDD - 120 GB SSD
CPU için kendim el yapımı sıvı soğutma sistemi kurdum. Yükte 40 derece civarı oluyor en fazla.

İnternet: 50Mbps Dowload - 2Mbps Upload

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch den pek anlamıyorum dostum ama emin ol yayın yaparsın yani. İnternete gelirsek unutma Türkiye de yaşıyoruz :(

Herkeze iyi forumlar arkadaşlar. Benim sorunum şu, Twitch yayını açtığımda CS:GO ya da online oyunlarda ping yükselişi oluyor. Normalde 40-50 arası olan ping' im yayın açtığımda 120-140 arası geziyor. Bu twitch işinden anlayan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim: İ5 6600k - Z170 Tomahawk anakart -GTX 960 4Gb Ekran Kartı - 16 Gb 2400 MHz Hyperx RAM - 1 TB HDD - 120 GB SSD
CPU için kendim el yapımı sıvı soğutma sistemi kurdum. Yükte 40 derece civarı oluyor en fazla.

İnternet: 50Mbps Dowload - 2Mbps Upload
internet uploadından dolayı kardeşim canlı yayını hangi çözünürlükte yapıyosun oyun oynadığın çözünürlük değil yanlış anlama programdan twich için çözünürlük ayarlıyosunya 720p 1080p falan

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı