i5 6600K Overclock

Daha fazla  
i5 6600K kullanıcısı olarak OC yapanların hangi değerlere çıktıklarını öğrenmek istiyorum. Anakartın otomatik OC'u dışında denemedim. Kullananlar hangi voltaj değerlerinde hangi frekanslara ulaştıklarını paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemciden işlemciye değişir bunun bir cevabı yoktur deneme yanılma yoluyla kendiniz bulmalısınız.

Arkadaş doğru söylemiş belirli bir sınır yok aslında ancak bildiğim kadarıyla 6600k işlemcilerin büyük çoğunluğu 4.4 e kadar sorunsuz voltaj ayarsız çıkıyor sonrası şansa kalmış. 4.8 de olabilir 4.4te kalabilirsiniz de. Benim soğutma sorunu olmamasına rağmen 4.5te kalıyor 45x100mhz. İster yüksek blck ister voltaj olsun 4.6 da stabil olamadı, bios veya AI suite OC :) Size daha iyi şanslar diliyorum

Arkadaş doğru söylemiş belirli bir sınır yok aslında ancak bildiğim kadarıyla 6600k işlemcilerin büyük çoğunluğu 4.4 e kadar sorunsuz voltaj ayarsız çıkıyor sonrası şansa kalmış. 4.8 de olabilir 4.4te kalabilirsiniz de. Benim soğutma sorunu olmamasına rağmen 4.5te kalıyor 45x100mhz. İster yüksek blck ister voltaj olsun 4.6 da stabil olamadı, bios veya AI suite OC :) Size daha iyi şanslar diliyorum

4.4 Ghz de Corsair H60, otomatik fan ayarında 90 derecenin altında tutabilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı