i5-6600K R9 380 kasa ne kadara satılır?

Yer
Hatay
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar üniversiteden dolayı kasamı satıyorum. Fiyat önerisi alabilir miyim? Parçaların çoğunun garantisi 1 yıldan fazla vardır.
İşlemci: i5 6600K + Akasa Venom Atto işlemci soğutucusu.
RAM: Gskill Ripjaws 2400 MHz DDR4 RAM
Ekran Kartı: MSI R9 380 4 GB 256 Bit TwinFozr
Anakart: ASUS B250M-K DDR4
HDD: 1 TB 7200 RPM
Kasa: Aopen 500W PSU önde 2 adet 12 cm kırmızı ve yeşil ışıklı fan var arkada 12 cm egzoz çıkışlı fan mevcut ve sıvı soğutma takma yeri mevcuttur.
DVD-R

Monitöre ayrı fiyat verirseniz sevinirim.
Asus 24" 1 ms tepkime 1080p HDMI-DVI-VGA

Fiyat tavsiyelerinizi bekliyorum. Değerlendirip 2.el kategorisine ekleyeceğim.

IMG_1993.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Net bişey olmadığı için fiyat bekliyorum teklifinizi söylerseniz değerlendireyim hocam
Hocam ikinci el fiyatı ne olur bu sistemin bilmiyorum ama sanıyorum ki 2000 TL'den fazla fiyat hakettiği (ve sizin o fiyat üstünde vereceğinizi düşündüğüm için)için ben herhalde uzaktan bakacağım :D

Hocam ikinci el fiyatı ne olur bu sistemin bilmiyorum ama sanıyorum ki 2000 TL'den fazla fiyat hakettiği (ve sizin o fiyat üstünde vereceğinizi düşündüğüm için)için ben herhalde uzaktan bakacağım :D
Malesef keşke piyasa daha düzgün olsa dolar düzgün olsa 2000 altına verebilsem. Bende daha çok üniversite masraflarından ötürü satmayı düşünüyorum.

Malesef keşke piyasa daha düzgün olsa dolar düzgün olsa 2000 altına verebilsem. Bende daha çok üniversite masraflarından ötürü satmayı düşünüyorum.
3000-2800 arası bir fiyat ver let go ve Sahibinden'de sonra adam inebilir misin falan diye sorarsa 2600'e inerim falan de rahat satar ben 3000-3200'e de gideceğini düşünüyorum ama bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı