i5-6600K RX590 Nitro+SE CS GO FPS sorunu

Baths

Hectopat
Selamlar başlıkta da görüldüğü gibi çok uzun yıllardır farklı farklı sistemlerde CS GO oynadım. Bundan önce R7 370 vardı garip bir şekilde CS GO'da en düşük performansı RX 590 ile alıyorum sizce sıkıntı ne olabilir arkadaşlar?

CS GO'da ayarları ve çözünürlüğü en düşüğe getiriyorum en yükseğe getiriyorum hiçbir şey fark etmiyor FPS 100-200 arasında sürekli değişiyor.
AMD softwaredan yapabileceğim her ayarı denedim işin garip tarafı anti aliasing ve örtüşme ayarlarını en yükseğe getirdiğimde genel FPS artıyor ama bu sefer aksiyon anında bomba, sis bombası vs geldiğinde düşüş yaşıyorum. Aynı şekilde başka oyunlarda da ayarları değiştirsemde FPS'de pek fark olmuyor.

Açıkcası FPS'im düşük değil ama eski sistemlerimde 200'ün altına düşmeden oynayabiliyordum şu an hem tearing sıkıntısı yaşıyorum ve genel FPS'im daha düşük.

650W PSU.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı