i5 6600k sistem Tavsiyesi

Batuhanaydn

Hectopat
Daha fazla  
Bu hafta içerisinde alacağım sistemin fotoğrafını paylaşıyorum. Seçtiğim powerın yeterliliğinden emin olamadım, seçtiğim ram hakkında herhangi bir yorum bulamadım bir de işlemci soğutucu olarak o fiyatlara daha iyisini bulabilir miyim? Sisteme bakıp tavsiyelerde bulunabilir misiniz?

1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin gayet güzel. Aynı işlemci ve anakartı kullanıyorum. Memnunum. Soğutucu için o fiyatlara seçtiğin soğutucudan çok da farklı bişey bulamazsın. 100-150 tl fazla verip sıvı soğutma alabilirsin. Ama seçtiğin soğutucu da her türlü işini görür. Power yeterli ve kaliteli , ram için; başta ben de senin gibi tek kanal 8 gb aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Şimdiden hayırlı olsun..

Sistemin oldukça iyi. Soğutma gayet iyi ama sıvı soğutma almakta fayda var. Şunuda söyliyeyim ki o fiyata i7 li bir sistemde toplanabilir. Yinede çok güçlü bir sistem olmuş. Hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı