i5-6600K sistemde Need for Speed Unbound kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

canersin

Hectopat
RAM
32gb 3200MHz
Ekran kartı
1650 Super
Anakart
z170pro Mini İtx
İşlemci
i5-6600k
Merhaba. Başlıkta gördüğünüz gibi unbound kasıyor. İnternetteki oyun testlerine baktığım zaman sistemim karşılıyor ama en düşük ayarda 30 FPS zor alıyorum. İnternette gördüğüm testlerde ultrada 30 FPS alıyorlar. Sistemim i5-6600K-3200MHz 32x1 RAM-1650 Super Ventus XS OC Edition-Z170Pro mini ITX-arka planda bir şey çalışmıyor Görev Yöneticisi'nden bakıyorum. Sizce sorun ne olabilir?

Hocam cmd yönetici olarak calistirip sfc/scannow yapip taramayi yaptirin ,hatalar varsa duzeltilir sonra yine CMD: winget upgrade --all yazip enter sonra Y yes ,oyunlar icin visualler vb güncel degilse günceller

Artık şok normal arkadaşım. Ben sana şöyle söyleyeyim önce windows'unu formatını at ve lite versiyon kur. Güüncellemeleri kapat. Çünkü her güncelleme makineyi daha çok yormaya başlayarak geliyor. Sonra offical sitelerindne güncel driverlerini çektikten ve antivirüsünü de aktif ettikten sonra dene. Her yeni güncelleme makineyi maymuna çevirme için zaten. Ayrıca imkan dahilinde ve oıyun sırasında tüm browserlerini kapatmanı öneririm öncedne ram di şimdi cpu ve gpu çanavarı basbaya

Artık şok normal arkadaşım. Ben sana şöyle söyleyeyim önce Windows'unu formatını at ve Lite versiyon kur. Güüncellemeleri kapat. Çünkü her güncelleme makineyi daha çok yormaya başlayarak geliyor. Sonra offical sitelerindne güncel sürücülerini çektikten ve antivirüsünü de aktif ettikten sonra dene. Her yeni güncelleme makineyi maymuna çevirme için zaten. Ayrıca imkan dahilinde ve oıyun sırasında tüm browserlerini kapatmanı öneririm öncedne RAM'di şimdi CPU ve GPU çanavarı basbaya.

Bence bu dedikleriniz Max 5 FPS etkiler.

Tek sorun yaşadığım oyun bu ve spiderman ilk oyundu oda driver crash veriyordu sorna sildim. Ne yapmam lazım artık. Ekran kartında sorun olabilrmi?

Geri
Yukarı