i5 7.nesil PC bir anda kasmaya başladı

Cemal melik

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Lütfen yardımcı olur musunuz? Bilgisayarımı 9 ay önce aldım ve 9 aydan beri çok rahat kullandım. i5 7. nesil işlemcim, GT 750 ekran kartım, 8 GB RAM'im, 259 GB SSD'm ve 1 TB da HDD'm var ancak 2 gün önce sabah kalkıp bilgisayarı açınca 1-2 dk sonra efsane derecede kastığını gördüm. Şu an bu yazıyı yazerken bile çok zorlanıyorum çünkü tuşa bastıktan yaklaşık 2 saniye sonra çıkıyor. Bir dosya açmaya çalıştığımda yine aynı şekilde. Oyun oynamak imkansız, yaklaşık 4 FPS falan veriyor ve bu bir anda oldu. Kasmadan önceki günü hiçbir sorun yoktu, lütfen yardım edin. Bu arada bilgisyarım çok dolu değil, çok ağır programlar veya oyunlar yok. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım>Yönet>Aygıt Yöneticisi Yolunu izlediğinde herhangi bir yüklenmemiş driver görüyormusunuz ? Daha önceden başıma böyle bir olay gelmişti, ekran kartı görüntü bağdaştırıcısını devre dışı bıraktığım için olduğunu tespit etmiştim ve sorun çözülmüştü. Birde aklıma virüs veya büyük bir windows güncellemesi geliyor istersen onlarıda kontrol edebilirsin

Bilgisayarım>Yönet>Aygıt Yöneticisi Yolunu izlediğinde herhangi bir yüklenmemiş driver görüyormusunuz ? Daha önceden başıma böyle bir olay gelmişti, ekran kartı görüntü bağdaştırıcısını devre dışı bıraktığım için olduğunu tespit etmiştim ve sorun çözülmüştü. Birde aklıma virüs veya büyük bir windows güncellemesi geliyor istersen onlarıda kontrol edebilirsin
Çok teşekkür ederim dediğini yaptım oldu.
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ekran kartı sürücülerini gücelleştirdim oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı