i5 7200U bilgisayar GTA 5 için yeterli mi?

Merhaba. Arkadaşıma GTA 5 aldıracağım ama bilgisayarı sıkıntı. Eğer kaldırmayacaksa neden aldırdın der başımın etini yer o yüzden size soruyorum. YouTube'da aradım ama aynı özelliklerde bir bilgisayarın GTA 5 testini bulamadım. O yüzden git YouTube'dan bak demeyin.

Gerekirse en düşükte ve 1280x960'da oynayacak. Online oynayacağız arada.
Edit: Zaten oyuna sahipmiş Epic'ten bedavaya almış indiriyor şuan.

i5 7200U.
GeForce 920M.
1x4 GB RAM.

Son düzenleme:
Merhaba. Arkadaşıma GTA 5 aldıracağım ama bilgisayarı sıkıntı. Eğer kaldırmayacaksa neden aldırdın der başımın etini yer o yüzden size soruyorum. YouTube'da aradım ama aynı özelliklerde bir bilgisayarın GTA 5 testini bulamadım. O yüzden git YouTube'dan bak demeyin.

Gerekirse en düşükte ve 1280x960'da oynayacak.

i5 7200U.
GeForce 920M.
1x4 GB RAM.
Oynarsın fakat 60 fps bekleme, dürüst olayım 30fps alabilirsin belki o bile zor.

Multiplayer girmeyecekse RAM yeterli durur ama sistem APU olduğundan paylaşımlı bellek ne yapar söylemek zor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Multiplayer girmeyecekse RAM yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Drop yiyebilir, 30Fps 800x600 belki görür, dediği çözünürlükte maximum alacağı değer 18-14FPS

Multiplayer girmeyecekse RAM yeterli durur ama sistem APU olduğundan paylaşımlı bellek ne yapar söylemek zor.

920M'in kendi VRAM'i yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı