Çözüldü i5-7200U GT 920MX bilgisayarda CS2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

BurakU24

Hectopat
RAM
8GB 2133mhz
Ekran kartı
GT 920MX 2GB
İşlemci
i5 7200u
CS 2'yi çalıştırıyorum bekliyorum ve açılmıyor büyük ihtimalle sistemimden dolayıdır ama size de sormak istedim.

Çözüm
Açması lazım, büyük ihtimalle sürücülerden kaynaklı fakat çözünürlük düşürerek 50FPS altı oynana biliyor oyun. CS2 orta seviye ekran kartlarda en az 100FPS düşük FPS veriyor optimizesi düzelene kadar uğraşma oyunla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açması lazım, büyük ihtimalle sürücülerden kaynaklı fakat çözünürlük düşürerek 50FPS altı oynana biliyor oyun. CS2 orta seviye ekran kartlarda en az 100FPS düşük FPS veriyor optimizesi düzelene kadar uğraşma oyunla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Sürücüyü güncelledim açıldı.

Geri
Yukarı