i5 7200U güncellerken "üreticinin belirlediği özelliklere kilitlenmiş sürücü bulunmamaktadır" hatası

barex52

Femtopat
Daha fazla  
Intel grafik kartı güncellemesi yapmak istediğim zaman böyle bir uyarı alıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

İşlemci Intel(R) Core(tm) i5-7200U CPU @ 2.50GHz, 2712 MHz, 2 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.
Sistem SKU'su lenovo_mT_80YL_Bu_idea_fm_ideapad 520-15IKB
Ekran kartı olarak da NVIDIA 940 MX var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-25 162424.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-25 162424.png
    252,8 KB · Görüntüleme: 7
Intel grafik kartı güncellemesi yapmak istediğim zaman böyle bir uyarı alıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

İşlemci Intel(R) Core(tm) i5-7200U CPU @ 2.50GHz, 2712 MHz, 2 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.
Sistem SKU'su lenovo_mT_80YL_Bu_idea_fm_ideapad 520-15IKB
Ekran kartı olarak da NVIDIA 940 MX var.

Lenovunun sitesinde kendi driverlerinden başka yükleyemessin diyor.
Üretici kendine göre biraz Custom yapmış sanırım hardwareye.
Sürücüleri lenovunun kendi sitesinden cihazını bularak indir.
Veya Lenovo service bridge indir kendi halletsin. Eski bir Casper laptopumda aynı problemi yaşamıştım.

Lenovunun sitesinde kendi driverlerinden başka yükleyemessin diyor.
Üretici kendine göre biraz Custom yapmış sanırım hardwareye.
Sürücüleri lenovunun kendi sitesinden cihazını bularak indir.
Veya Lenovo service bridge indir kendi halletsin. Eski bir Casper laptopumda aynı problemi yaşamıştım.

Bridge üzerinden indirmeyi yapıyorum yeniden başlatınca yine aynı güncellemeyi buluyor internet üzerinden de yüklemeyi deniyorum başarısız oluyor Lenovo Vantage üzerinden deniyorum başarısız oluyor Intel'in web sitesinden halletmeye çalıştığımda da şöyle bir uyarı çıkıyor devam et dediğimde de yine yüklemiyor yani uzun süredir bu sürücüyü güncelleyemedim ne hikmetse

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 4
Bridge üzerinden indirmeyi yapıyorum yeniden başlatınca yine aynı güncellemeyi buluyor internet üzerinden de yüklemeyi deniyorum başarısız oluyor Lenovo Vantage üzerinden deniyorum başarısız oluyor Intel'in web sitesinden halletmeye çalıştığımda da şöyle bir uyarı çıkıyor devam et dediğimde de yine yüklemiyor yani uzun süredir bu sürücüyü güncelleyemedim ne hikmetse.

İyide kullandığın Intel driver Update
En güncelini ister zaten
Ama senin lenovodaki en güncel (eskisi bile olsa) başka şansın yok.

Geri
Yukarı