i5 7200U R5 M330 World of Tanks kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Mustafa_077

Centipat
Ekran kartı
Amd Radeon R5 M330
İşlemci
İntel core İ5-7200U 2.50 GHZ 2701 MHZ 2 Çekirdek
Öncelikle merhaba, bilgisayarıma World of Tanks yüklemek istiyorum ancak kaldırıp kaldırmayacağından şüpheliyim ve sizlere danışmak istedim.
Sistem bileşenlerini alt tarafa bıraktım sistemim World of Tanks kaldırır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-14 221839.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-14 221839.png
    5,2 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran görüntüsü 2023-11-14 222045.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-14 222045.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 12
World of Tanks, orta seviye bir oyundur ve bilgisayarının bu oyunu çalıştırabilme potansiyeline sahip olabilir. Ancak, grafik ayarlarını düşük veya orta seviyede tutman iyi bir performans elde etmeni sağlayacaktır.

Sonuç olarak, bilgisayarının özellikleri World of Tanks'ı oynayabilmen için uygun olabilir. Grafik ayarlarını düşük veya orta seviyede tutmanı öneririm. Oyunu yükleyip deneyerek gerçek zamanlı performansını kontrol edebilirsin.

World of Tanks, düşük kalite grafik ayarlarında ekran kartından ziyade işlemciye daha çok yüklenen bir oyun. Eğer büyük haritalı sunuculara düşeceksen o işlemci ile çok kaliteli bir oyun deneyimi yaşayamayabilirsin.

Eğer tam sürüm WoT oynamak zorunda değilsen o sistem üzerinde WoT Blitz oynamanı tavsiye ederim. Mobil oyun portu olduğu için daha hafif ve sistem yükü daha az. Ama standart WoT kadar da eğlenceli.

Oyun açılır, grafikleri yükseğe çekip detaylar sekmesinden grafikler yazan bölümü standart yaparsan sabit 60 FPS alabilirsin (iyileştirilmişi dene düşük FPS oluyorsa standart a al) (işine yaradıysa cevap olarak işaretleyebilir misin)

Geri
Yukarı