Çözüldü i5-7200U sistem çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitsalar

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Intel(R) HD Graphics 620
İşlemci
i5-7200U
Arkadaşlar, bilgisayar bu sabahtan beri çöküyor, gece açık bırakmıştım ve o sırada çökmüş. Tekrar açtığımda bilgisayar 1-2 dakika sonra kapanıyor.
2 gün önce formatladım yine bu sorundan dolayı ve düzeldi. Ama tekrardan format atmak istemiyorum.

Çalışan sadece Discord, Spotify ve tarayıcıda açık 1 sekme var.

Çözüm
Hocam sorunu çözdüm, sorun güç kaynağı ile ilgiliymiş. Güç kaynağı sabit durmuyor ve bunun sonucunda kabloya dokunsam bile bilgisayar kapanıyor/çöküyor. Onun dışında temiz kurulum yaptım.
Arkadaşlar, bilgisayar bu sabahtan beri çöküyor, gece açık bırakmıştım ve o sırada çökmüş. Tekrar açtığımda bilgisayar 1-2 dakika sonra kapanıyor.
2 gün önce formatladım yine bu sorundan dolayı ve düzeldi. Ama tekrardan format atmak istemiyorum.

Çalışan sadece Discord, Spotify ve tarayıcıda açık 1 sekme var.

Bozuk ISO'yla format atmışsınız sanırım orijinal el değmemiş bir ISO'yla yeniden deneyin. Olmazsa donanımdan kaynaklıdır.

İyi günler, el değmemiş ISO'dan kastettiğiniz buradaki ISO dosyasıdır değil mi? Eğer öyleyse, ona göre flash bellek satın alıp (çünkü elimde hiç yok.) Deneyeceğim.

Hocam bu linkte el değmemiş Windows 10 ISO'su var. Oradan indirip kurulum yapabilirsiniz.

Hocam sorunu çözdüm, sorun güç kaynağı ile ilgiliymiş. Güç kaynağı sabit durmuyor ve bunun sonucunda kabloya dokunsam bile bilgisayar kapanıyor/çöküyor. Onun dışında temiz kurulum yaptım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı