i5-7200U Sistem The Crew ve Valheim Açar mı?

mstf_brt

Decapat
Daha fazla  
  • Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz
  • NVIDIA 920MX Ekran Kartı
  • 8 GB RAM
Sistemim bu şekilde. The Crew (1) veya Valheim oyanyabilir miyim? Grafikler çok önemli değil. Kasmadan oynayabilecek kadar FPS alır mıyım? Eğer sistemim kaldırırsa bu iki oyun hakkında düşünceleriniz neler? The Crew'ya biraz baktım çok büyük açık dünya haritası var deniliyor. Bazı yerlerde klavyeyle rahatça oynanabilir bazı yerlerde ise arabaların yol tutuşu çok kötü oynanmaz yazıyor. Valheim hakkında sadece survival, crafting oyunuolduğunu biliyorum. Valheim önerir misiniz?

• Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz
  • NVIDIA 920MX Ekran Kartı
  • 8 GB RAM
Sistemim bu şekilde. The Crew (1) veya Valheim oyanyabilir miyim? Grafikler çok önemli değil. Kasmadan oynayabilecek kadar FPS alır mıyım? Eğer sistemim kaldırırsa bu iki oyun hakkında düşünceleriniz neler? The Crew'ya biraz baktım çok büyük açık dünya haritası var deniliyor. Bazı yerlerde klavyeyle rahatça oynanabilir bazı yerlerde ise arabaların yol tutuşu çok kötü oynanmaz yazıyor. Valheim hakkında sadece Survival, crafting oyunuolduğunu biliyorum. Valheim önerir misiniz?

Valheim'i muhtemelen rahatlıkla açar ancak Crew de biraz düşük performans alabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı