i5-7200U Sisteme Windows 7 Kurulumu

AffetmeyenDayi

Decapat
İyi akşamlar arkadaşlar. i5 7200U işlemciye Windows 7 kurmak istiyorum. Biliyorum 7 ve 6. nesillere kurulmuyor. Ama SSD alana kadar Windows 7 geçsem iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap için teşekkürler. Tam da 8.1 indirmeyi düşünüyordum. Sadece Intel HD 620 uyumlu olmayabilir ama kodla oluyor diye biliyorum.
Ben 3230m işlemci ile kullanıyorum tabi onu belirtmemişim.
Sürücü var gibi duruyor yanlış seçmediysem.

Ben 3230m işlemci ile kullanıyorum tabi onu belirtmemişim.
Sürücü var gibi duruyor yanlış seçmediysem.

Doğru seçmişsiniz ve desteği var. Sanırım kurabilirim. İnşallah PC hızlanır.

Doğru seçmişsiniz ve desteği var. Sanırım kurabilirim. İnşallah PC hızlanır.
Temiz olarak buradan idirebilirsin. Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Yaşayacağın en büyük sorun Windows Uptade güncelleştirme denetleniyorda takılıp kalması. Onun da çözümü bu güncelleme:
Videodan çözenler de vardı bir video dönüyordu forumda benim yapmama gerek kalmadı.

Temiz olarak buradan idirebilirsin. Windows 8.1 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
Yaşayacağın en büyük sorun Windows Uptade güncelleştirme denetleniyorda takılıp kalması. Onun da çözümü bu güncelleme:
Videodan çözenler de vardı bir video dönüyordu forumda benim yapmama gerek kalmadı.
İSO dosyasını indirdim. Windows update i çözerim. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı