i5 7200U ve GTX 920M PUBG Kaldırır mı?

Intel i5 6200U işlemci ve GT940MX grafik kartı ile 20-30FPS alıyordum en düşük ayarlarda. Çözünürlük neydi hatırlamıyorum ama ya 900p yada 720p'ydi. 3 ay önce bu değerleri alıyordum. Bu FPS'lerle soloda birinci olmuştum oyuna harcadığım ilk 5 saat içerinde. Belki optimizasyonu kurtardılarsa rahat oynarsın. :)

920 M giriş seviyesi bir ekran kartıdır. Oyunu açsa bile 5-10 FPS arası seyredecektir. Kısacası hiç bulaşmayın.
O dizüstü bilgisayar ile 3D oyunlar yerine 2D İndie ya da Kart masa oyunlarını oynamanızı öneririm.
Büyük ihtimalle günlük kullanım için yapılmış. Soğutması da ona göre tasarlanmış bir dizüstü bilgisayardır.

920 M giriş seviyesi bir ekran kartıdır. Oyunu açsa bile 5-10 FPS arası seyredecektir. Kısacası hiç bulaşmayın.
O dizüstü bilgisayar ile 3D oyunlar yerine 2D İndie ya da Kart masa oyunlarını oynamanızı öneririm.
Büyük ihtimalle günlük kullanım için yapılmış. Soğutması da ona göre tasarlanmış bir dizüstü bilgisayardır.
Haklısın belki ama GTA 5 te 60 fps veriyor o yüzden oyunu satın almadan sormak istedim verdiğin bilgi biraz yanlış olsa da teşekkürler :p

Haklısın belki ama GTA 5 te 60 fps veriyor o yüzden oyunu satın almadan sormak istedim verdiğin bilgi biraz yanlış olsa da teşekkürler :p
Hocam, GTA V optimizasyon konusunda çok iyi bir oyun. PUBG gibi bir çöplükle karşılaştırmak uygunsuz olur. Eski GT520m grafik işlemcili Casper laptobumla 30-40FPS alıyordum :)

GTA V çok eski bir oyun olduğunu ne zaman anlayacaksınız merak ediyorum.
Çıktığı zamandaki grafik teknolojileri birbirleri ile uyumlu değil.

Screenshot.png

Screenshot (1).png

Hocam, GTA V optimizasyon konusunda çok iyi bir oyun. PUBG gibi bir çöplükle karşılaştırmak uygunsuz olur. Eski GT520m grafik işlemcili Casper laptobumla 30-40FPS alıyordum :)
Çöplük? "Optimizasyon" için dediniz sanırım, yoksa bu kadar fazla oyuncusu bulunan bir oyuna çöplük demek mantıksızlık olur bence :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı