i5 7200U ve R5 M330 ile Witcher 3 oynanır mı?

Vittorio03

Hectopat
Selamlar. Withcer 3 oynamayı çok istiyorum ve araştırdım. Sistemim ile mümkün olduğunu gördüm tabii ki birkaç düşük grafik modu ile.
Sizce bu sistem üzerinde düşük grafik modu kullanarak 25 FPS Witcher oynayabilir miyim?

AMD Radeon R5 M330 2 GB.
Intel Core i5 7200U 2.5 GHz Turbo ile 2.7GHz çalışan işlemci.
4 GB 2133 MHz RAM.

Sizce, çözünürlüğümü 1024X768 yaparsam ve düşük grafik dosyaları kurarsam 25 FPS oynayabilir miyim? Droplar konusunda bahsetmeyin.
RAM'im sorun biliyorum ama mümkünatı var. Daha önce de RAM'im yetmediği halde az drop ile oynadığım ve zevk aldığım oyunlar oldu. ( Apex'den bahsdiyorum )
GTA 5 Online yüksek dokular ve gerisi normal ayarlarda, 25-30 FPS akıcı. Fortnite düşük ayarlarda 30-40 hatta bir ara 50 FPS arası çalışıyordu.
Drop vardı ama çok yoktu yani oynanmayacak gibi değildi. Yani bahsettiğim şekilde bu oyunu oynamam mümkün mü?
Çözünürlüğümü 1024X768 yaparsam ve düşük grafik dosyaları kurarsam 25 FPS oynayabilir miyim?

Son düzenleme:
Laptop kendi isteğim ile almadım maalesef süper ötesi ekonomimiz sağ olsun bu durumdayım ve çok iyi bir durumumuz yok açıkcası. 15 FPS bile razıyım ve zaten 1024X768 VE grafik modları ile oynamaktan söz ediyorum 20 FPS 25 FPS oynayabilirim belki. GeForce Now içni çok iyi bir internet gerekir ve internetim kötününde kötüsü.
Hocam denemekte fayda var.
20 30 FPS aralığında oynayabileceğinizi düşünüyorum.
@Cortana12
Özür dilerim, çok kötü konuştum.
Ama bu bulut sistemde oyun oynamak daha güzel olacak. 4G ve 4.5G Türkiye'de fena değil. Birde operatör şirketleri ile anlaşma yapılırsa, sınırsız ve hızlı bir şekilde oyun keyfi yaşarız.
Benden değil,arkadaştan özür dile.

Herkes 20 milyarlık bilgisayarları kullanmak zorunda değil.
Ayrıca hepimiz oyuncuyuz. Salak saçma konular için birbirinizi kırmayın üzmeyin.

Ukala Battlefield Bebeleri :D - YouTube

Ayrıca hepimiz oyuncuyuz. Salak saçma konular için birbirinizi kırmayın üzmeyin.

Apu sistemde alabilirdi onu dedim. Aynı para.

Önce oyunu Steam'den al. Sonra kasarsa iade edersin. 1024x768 very low grafiklerde 20-30 oynatır. Nihai performans modunu aç, disk temizleme yap, disk birleştirme yap, kayıt defteri temizliği ve malwarebytes ile virüs temizliği yap. Kesin oynatır. (Birçok videoya baktım.)

Oğuz Sasi bee... 😍

Bulutu asla elden geçiremiyeceğim ama dediklerimi düşünürseniz bence 20 25 FPS oynamak mümkün, attığın videoda adam 15 FPS oynuyor. Kayıt dışı 20 FPS oluyor. Video kayıtları FPS düşürür bilirsiniz. Adam 720P oynuyor, ben 1024X768 gibi bir çözünürlükte oynayacağım. Daha düşük sanırsam. Ve grafik düşürücü birkaç mod ile. Yani 25 fps almam mümkün gibi . Sizce ?

Bulutu asla elden geçiremiyeceğim ama dediklerimi düşünürseniz bence 20 25 FPS oynamak mümkün, attığın videoda adam 15 FPS oynuyor. Kayıt dışı 20 FPS oluyor. Video kayıtları FPS düşürür bilirsiniz. Adam 720P oynuyor, ben 1024X768 gibi bir çözünürlükte oynayacağım. Daha düşük sanırsam. Ve grafik düşürücü birkaç mod ile. Yani 25 fps almam mümkün gibi . Sizce ?
Zevk alabileceğini sanmıyorum 30 FPS bile değil boşa vakit ve internet harcamış olursun.

Sen bu leş bilgisayarı alacağına, APU sistem kurup daha iyi oynardın.

Yok dizüstü taşıyorum her yere mantığındaysan, okul dışında oraya buraya götürmenin saçma olduğunu düşünen biriyim.
Ayrıca bulut sistemler geliyor, telefon ile artık oyun oynayacağız.
GeForce Now ile belki güzelce oynayabilirsin.
Bilgisayar alınmış. Belki dizüstü lazım diye bu alınmış. Adam sana yorum yap demiyor Witcher 3 oynatır mı, oynatmaz mı? Bu kadar, boş konuşmaya gerek yok.
Vallahi şaşırdım ama 15 FPS benim gözüme daha güzel geliyor hastayım galiba.
4GB Ram'den dolayı sanmıyorum hocam. Geçen haftalarda GeForce Now üyeliğim bitti. Yoksa oynamanız için paylaşırdım sizinle. Belki internetiniz şaşırtıcı bir şekilde rahatlıkla oynatırdı... Kim bilir?

Bilgisayar alınmış. Belki dizüstü lazım diye bu alınmış. Adam sana yorum yap demiyor Witcher 3 oynatır mı, oynatmaz mı? Bu kadar, boş konuşmaya gerek yok.

4GB Ram'den dolayı sanmıyorum hocam. Geçen haftalarda GeForce Now üyeliğim bitti. Yoksa oynamanız için paylaşırdım sizinle. Belki internetiniz şaşırtıcı bir şekilde rahatlıkla oynatırdı... Kim bilir?
Vallahi hocam 4 gb ram ama sistemimin ram yetmediği halde oynattığı oldu ayrıca işlemcim minimum gerksinimlerin üstünde ve ram hızımda iyi bir değere sahip . Belki dediğim ayarlarda açar açar o kesin ama 25 fps de oynatır mı orası önermli .

Geri
Yukarı