i5 7200U ve R5 M330 ile Witcher 3 oynanır mı?

Vittorio03

Hectopat
Selamlar. Withcer 3 oynamayı çok istiyorum ve araştırdım. Sistemim ile mümkün olduğunu gördüm tabii ki birkaç düşük grafik modu ile.
Sizce bu sistem üzerinde düşük grafik modu kullanarak 25 FPS Witcher oynayabilir miyim?

AMD Radeon R5 M330 2 GB.
Intel Core i5 7200U 2.5 GHz Turbo ile 2.7GHz çalışan işlemci.
4 GB 2133 MHz RAM.

Sizce, çözünürlüğümü 1024X768 yaparsam ve düşük grafik dosyaları kurarsam 25 FPS oynayabilir miyim? Droplar konusunda bahsetmeyin.
RAM'im sorun biliyorum ama mümkünatı var. Daha önce de RAM'im yetmediği halde az drop ile oynadığım ve zevk aldığım oyunlar oldu. ( Apex'den bahsdiyorum )
GTA 5 Online yüksek dokular ve gerisi normal ayarlarda, 25-30 FPS akıcı. Fortnite düşük ayarlarda 30-40 hatta bir ara 50 FPS arası çalışıyordu.
Drop vardı ama çok yoktu yani oynanmayacak gibi değildi. Yani bahsettiğim şekilde bu oyunu oynamam mümkün mü?
Çözünürlüğümü 1024X768 yaparsam ve düşük grafik dosyaları kurarsam 25 FPS oynayabilir miyim?

Son düzenleme:
Vallahi hocam 4 gb ram ama sistemimin ram yetmediği halde oynattığı oldu ayrıca işlemcim minimum gerksinimlerin üstünde ve ram hızımda iyi bir değere sahip . Belki dediğim ayarlarda açar açar o kesin ama 25 fps de oynatır mı orası önermli .
Hocam 15 FPS dolaylarında 720p Low ayarlarda oynatır. Yani oynatmak denirse. Oynadığınız oyunun her saniyesi droplarla dolu olacak. Ancak açar mı derseniz tahminimce açar.

Vallahi şaşırdım ama 15 FPS benim gözüme daha güzel geliyor hastayım galiba.
Valla keşke bana da 15 FPS daha güzel gelse ne güzel hastalıkmış öyle :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki taktikle 100 FPS alabilirsiniz oyunu Metin 2'ye çevirmek sorun değilse tabii.

Son düzenleme:
Bilgisayar alınmış. Belki dizüstü lazım diye bu alınmış. Adam sana yorum yap demiyor Witcher 3 oynatır mı, oynatmaz mı? Bu kadar, boş konuşmaya gerek yok.

4GB Ram'den dolayı sanmıyorum hocam. Geçen haftalarda GeForce Now üyeliğim bitti. Yoksa oynamanız için paylaşırdım sizinle. Belki internetiniz şaşırtıcı bir şekilde rahatlıkla oynatırdı... Kim bilir?
Ne boşu, almadan araştırsın. Hem kablosuz sistemler geliyor. Telefonunda oynar 1-2 yıl içinde Wither 3

Hocam 15 FPS dolaylarında 720P Low ayarlarda oynatır. Yani oynatmak denirse. Oynadığınız oyunun her saniyesi droplarla dolu olacak. Ancak açar mı derseniz tahminimce açar.

Hocam daha önce dediğim gibi 6 GB RAM isteyen oyun oynadım ve drop vardı yok değildi fakat yaptım düşük grafik ayarları vs oyunu oldukça oynanabilir kılıyordu. Çok drop yoktu ve bahsettiğim oyun Withcerdan kat kat yeni bir oyun. Apex Legends'dan bahsediyorum
YouTube'da gameplay videosu üzerine araştırıyordum birisi takipçisinin kesinlikle çalışır demesi üzerine videoyu çekip atmış. Sonuçlar şaşırttı! Adam grafik ayarları yapmış ve benimkinden de düşük bir işlemci ile dropsuz oynuyor. Oyunun RAM tüketimini görebilirsiniz. Emin olmak adına yorumlara da bir göz gezdirdim ve gördüm ki oyunu düşük sistem ve 4 GB RAM ile sorunsuz oynayan çok millet var. Bir kişi benim şu anki sistemim ile oynamış 200 saat hem de, hatta bir tık düşüğü kendisine aldığın FPS nedir diye sordum bekliyorum cevabını. Yani kanıtlandı ki bu oyun 4 GB RAM ile çalışabilir. İlgileriniz için teşekkür ederim.
1601444169749.png

Son düzenleme:
Hocam daha önce dediğim gibi 6 GB RAM isteyen oyun oynadım ve drop vardı yok değildi fakat yaptım düşük grafik ayarları vs oyunu oldukça oynanabilir kılıyordu. Çok drop yoktu ve bahsettiğim oyun Withcerdan kat kat yeni bir oyun. Apex Legends'dan bahsediyorum
YouTube'da gameplay videosu üzerine araştırıyordum birisi takipçisinin kesinlikle çalışır demesi üzerine videoyu çekip atmış. Sonuçlar şaşırttı! Adam grafik ayarları yapmış ve benimkinden de düşük bir işlemci ile dropsuz oynuyor. Oyunun RAM tüketimini görebilirsiniz. Emin olmak adına yorumlara da bir göz gezdirdim ve gördüm ki oyunu düşük sistem ve 4 GB RAM ile sorunsuz oynayan çok millet var. Bir kişi benim şu anki sistemim ile oynamış 200 saat hem de, hatta bir tık düşüğü kendisine aldığın FPS nedir diye sordum bekliyorum cevabını. Yani kanıtlandı ki bu oyun 4 GB RAM ile çalışabilir. İlgileriniz için teşekkür ederim.Eki Görüntüle 685570
Fakat unutmayın GTX 750 Tİ ile R5 M330 arasında büyük bir performans farkı var. Fakat söylediğim gibi oynatır.

Fakat unutmayın GTX 750 Ti ile R5 M330 arasında büyük bir performans farkı var. Fakat söylediğim gibi oynatır.

FPS değil açması konusundayım 15 FPS bile oynamaya razıyım zaten önce bir korsan indirip deneyeceğim olursa satın alacağım.
Hocam 15 FPS dolaylarında 720P Low ayarlarda oynatır. Yani oynatmak denirse. Oynadığınız oyunun her saniyesi droplarla dolu olacak. Ancak açar mı derseniz tahminimce açar.

Yükledim ve bir gram drop yok! İnanılmaz! FPS 15-20 tabii Config ile 30 yapabiliirm. İnanılmaz optimize edilmiş bir oyun
FPS değil açması konusundayım 15 FPS bile oynamaya razıyım zaten önce bir korsan indirip deneyeceğim olursa satın alacağım.

Yükledim ve bir gram drop yok! İnanılmaz!
FPS 20 tabii Config ile 30 yapabiliirm. İnanılmaz optimize edilmiş bir oyun

Son düzenleme:

Geri
Yukarı