i5 7300 HQ ve 1050 Ti ile CoD Warzone oynanır mı?

Taspar

Kilopat
Eğer sistem yeterli gelirse oyunu indireceğim. Malum boyutu fazla olduğu için kaldırmazsa boşa indirmemek için konu açmak istedim.

Sizce akıcı şekilde oynatır mı?

GPU: GTX 1050 Ti 4 GB (Mobile)
CPU: i5 7300HQ
RAM: 8 GB 2400 MHZ

Son düzenleme:
Eğer sistem yeterli gelirse oyunu indireceğim. Malum boyutu fazla olduğu için kaldırmazsa boşa indirmemek için konu açmak istedim.

Sizce akıcı şekilde oynatır mı?

GPU: GTX 1050 Ti 4 GB (Mobile)
CPU: i5 7300HQ
RAM: 8 GB 2400 MHZ
RAM düşük olduğu için biraz drop yiyebilirsin. Oyun 12GB civarı RAM istiyor. Sistemin geri kalanı oyunu rahatlıkla kaldırır 😀

Aynı cihaza sahibim 12GB ram var ve 1080P düşük ayarlarda rahat oynanmıyor. 40-65 arası gidip geliyor.(genelde 45-50) 1600x900’de AA. 1x yapıp oynadığımda ise 55-90 arası bir fps alıyorum.

LOW ayarlarda sorunsuzca oynarsınız. *Laptop içi toz bağladığından 100 dereceleri görürse frekans kısar ve drop yiyebilirsiniz. Ama donanım bileşenleriniz yeterli. Ben de 8GB RAM ile sorunsuzca oynayabiliyorum 1080P LOW grafik ayarlarında.

NOT: Varsayımım; Resolution 1080P ve kalan her şey en düşük ayarlar olarak söylenmiştir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı