1050 Ti ile CoD: MF oynanır mı?

Mete Doru

Hectopat
Arkadaşlar hepinize merhaba. Yeni çıkan oyun Call of Duty Modern Warfare oyununu almayı düşünüyorum. Fakat sistemim kaldırır mı emin değilim. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • Islemci: Intel Core 8. nesil i3 8100 3.6 GHz
  • RAM: 2800MHz 16 GB
  • Depolama: 240 GB SSD
Depolama kapasitem biraz az biliyorum ama 170 GB kadar boş alanım var, acaba yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize merhaba. Yeni çıkan oyun Call of Duty Modern Warfare oyununu almayı düşünüyorum. Fakat sistemim kaldırır mı emin değilim. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • Islemci: Intel Core 8. nesil i3 8100 3.6 GHz
  • RAM: 2800MHz 16 GB
  • Depolama: 240 GB SSD
Depolama kapasitem biraz az biliyorum ama 170 GB kadar boş alanım var, acaba yeter mi?
1050 ile düşükte 35-45 arası oynadım.170 GB boş alan yeter , yanılmıyorsam oyun 100 GB civarı yer kaplıyor.

Sistem özelliklerine buradan bakabilirsin. Düşük ayarlarda(minimum system requirements) oynayabilirsin ama istediği boş disk alanı 175 GB.

35 45 arasi oynarken zevk aldinmi hocam. Oynamak var oynamaktan zevk almak var.
Valla ben zevk aldım , Ground War oynayamadım orası ayrı haritalar büyük , oyuncu sayıları da çok olduğu için FPS düşüktü baya. Ama diğer oyun modların da zevk aldım. Ti Modeli daha çok performans verdiği için daha rahat oynarsın diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı