i5-7300HQ ve GTX 1050 sistemde Valorant'ta FPS düşüyor

CrazyN

Hectopat
Monster Notebook, GTX 1050 ekran kartı ve resimde gördüğünüz özelliklere sahip bir laptopum var. Bu özelliklere rağmen Valorant PC'de oynanmayacak derecede düşüş yiyor, fareyi döndürünce mesela kasarak dönüyor ekran. Bu bence normal değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster notebook, GTX 1050 ekran kartı ve resimde gördüğünüz özelliklere sahip bir laptopum var. Bu özelliklere rağmen Valorant PC'de oynanmayacak derecede düşüş yiyor, fareyi döndürünce mesela kasarak dönüyor ekran. Bu bence normal değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 712805

Bende de kasıyordu. 170FPS'den 30-40'lara düşüyordu. Diğer oyunlarda değil sadece Valorant'ta olduğu için artık Valorant oynamıyorum :).

Bu sorun sadece Valorant'ta mı var yoksa diğer oyunlarda da var mı?

Sadece Valorant'ta böyle, Detroit oynadım bitirdim arada drop yemek dışında o kadar çok drop yemedim.
Bunu deneyiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S.

Bende de kasıyordu. 170FPS'den 30-40'lara düşüyordu. Diğer oyunlarda değil sadece Valorant'ta olduğu için artık Valorant oynamıyorum :).

Sanırım Valorant optimizasyonuyla alakalı bir sorun. Beta da hiçbir sorun olmadan oynuyordum ondan sonra böyle oldu.

Sadece Valorant'ta böyle, Detroit oynadım bitirdim arada drop yemek dışında o kadar çok drop yemedim.

S.

Sanırım Valorant optimizasyonuyla alakalı bir sorun. Beta da hiçbir sorun olmadan oynuyordum ondan sonra böyle oldu.

Evet. CS:GO -çok oynsamasam da- oynadığım zamanda 150FPS altına düşmüyorum. İki oyunu eşit tutarsak Valorant böyle giderse kendi kendini bitirecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı