i5 7300HQ ve GTX 1050 Ti laptop için Windows 8.1 driver var mı?

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Windows 10'un arayüzünden ve ağırlığından sıkıldığım için 8.1 yüklemeye karar verdim. Zaten 8.1 sürümünü daha çok seviyorum. Fakat şöyle bir sıkıntı var sürücülerim uyumluluk sıkıntısı çekiyor. Windows 8.1 versiyonlarını bulabilme ihtimalim var mı ?
Sistemim :

• Intel Core i5 7300HQ
  • 8 GB DDR4 RAM
  • GTX 1050 Ti 4GB
  • Intel HD Graphics 630

Zoru ve arayı istemişsin canısı. Windows 7 bulursun da Windows 8.1 azıcık zor. Virüs yaymayan sitelerde Windows 8.1 driver list görmedim. Ama Google'da hemen bulursan :)

Zoru ve arayı istemişsin canısı. Windows 7 bulursun da Windows 8.1 azıcık zor. Virüs yaymayan sitelerde Windows 8.1 driver list görmedim. Ama Google'da hemen bulursan :)

Ayrıca GTX 1050Ti 2016'da piyasaya sürüldü. Bu yüzden Win 8.1 Driver olmalı. İşlemci de keza öyle.
Bulabilmeniz gerek ama amaç ne? Windows 10 ağır falan değil. Ağırlık varsa sabit diskiniz arızalıdır. SSD alın. Güvenlik, oyun uyumu, performans... Hepsi için Windows 10 şu an en iyisi.

Çok RAM tüketiyo be abi.

Buradaki download asistan uygulamasını indir. Oradan bulursun.

Buradaki download asistan uygulamasını indir. Oradan bulursun.
Önerdiğiniz program uygun sürücüleri bulamadı. Üreticinin kendi sitesinden indirdim. Emeğiniz için teşekkürler. Bu arada bilgisayarım 10 kat daha hızlandı 8.1'de. Hala HD Graphics sürücüsünü bulamadım.

Önerdiğiniz program uygun sürücüleri bulamadı. Üreticinin kendi sitesinden indirdim. Emeğiniz için teşekkürler. Bu arada bilgisayarım 10 kat daha hızlandı 8.1'de. Hala HD Graphics sürücüsünü bulamadım.

Grafik kartının tam ismini ve özelliklerini bana yazabilir misin. Kaçıncı nesil, seri no vs. gibi bilgileri.

Windows 7 driver'ını indirip kurulum yapın 8.1 kullanıyorum RX 570 ekran kartım var Windows 7 driverları ile uyumlu.

Grafik kartının tam ismini ve özelliklerini bana yazabilir misin. Kaçıncı nesil, seri no vs. gibi bilgileri.
373641

HD 630'muş sonradan gördüm. Şu şekilde Windows 8.1 için 2 adet driver mevcut. Eğer bunlar yüklüyse sorun yoktur. Yüklü değilse hemen indirebilirisin. Başka yerde de bulamazsın zaten :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı