i5 7300HQ ve GTX 1050 Ti laptop için Windows 8.1 driver var mı?

Uygulamaları silerek 500mb'ta kadar azalabilir bu işlemi hiç yapmadıysan.
Windows 10'nun benim gördüğüm sıkıntısı oyunlarda yüksek işlemci kullanımı. Oyunda arabanın dikiz aynalarının açık olması %20 koyuyor üstüne, hadi benim masaüstünde e7400 var. Windows 7 de böyle bir sorun yoktu.
Windows 7 ve windows 10 oyun performans testinde 8700k %6 daha fazla işlemci kullanıyordu ki o 6 çekirdek.
Masaüstüne de kısa zamanda 8.1 atıcam.

Benim laptop ise zaten w8 ile gelmişti, temiz bir 8.1 formatı attım ne ısınma kaldı ne yavaşlık. Bir yıldır windows 10 vardı.

Üzgünüm, bu linkler pek yardımcı olamıyor. :( Windows 10, her ne kadar herkes tarafından beğenilse de mükemmel değil ve bazı yönleriyle Win7'den geride kalıyor. Bu şekilde yaşamaya devam. Teşekkür ederim zaman ayırdığın için :)
Benim bildiğim 6. nesilden sonrasına Windows 10'dan başka bir işletim sistemi uyumlu değil.

Uyumlu olmasa Intel kendi resmi sitesinde Driver sunmazdı.

Üzgünüm, bu linkler pek yardımcı olamıyor. :( Windows 10, her ne kadar herkes tarafından beğenilse de mükemmel değil ve bazı yönleriyle Win7'den geride kalıyor. Bu şekilde yaşamaya devam. Teşekkür ederim zaman ayırdığın için :)

Uyumlu olmasa Intel kendi resmi sitesinde Driver sunmazdı.
Bu uygulama işini denedim onayladım hocam sen bilirsin. İyi geceler. :)

Ne demek istediğini anlayamadım tam. Windows 10 kullanıyorum ben. Windows 10, Win7 ye göre çok daha fazla RAM kullanıyor. Ben onu söyledim. Benim için RAM kullanımını azaltacak sağlıklı bir önerin var gibi sanki. Hadi durma paylaş benimle :)
Windows 10 kullanırken rekor açılma sürem 5 dakikaydı. :D

acil kardeşim sorununu hallettinmi ? benim işlemcim de i5 7300 hq ve windows 8.1 driver bulamadım hallettiysen nasıl yaptın yazarmısın
Driverları önermediğim bir yöntemle yükleyebildim. DriverPack yazılımı ile yüklendi driverlar. Sorunsuz çalışıyor.

O versiyonları yüklemeye çalışınca hata verdi bende.

acil kardeşim sorununu hallettinmi ? benim işlemcim de i5 7300 hq ve windows 8.1 64 bit driver bulamadım hallettiysen nasıl yaptın rıca etsem yazarmısın ?

acil kardeşim sorununu hallettinmi ? benim işlemcim de i5 7300 hq ve windows 8.1 driver bulamadım hallettiysen nasıl yaptın yazarmısın

acil kardeşim sorununu hallettinmi ? benim işlemcim de i5 7300 hq ve windows 8.1 64 bit driver bulamadım hallettiysen nasıl yaptın rıca etsem yazarmısın ?
Şu an sorunsuz ve daha performanslı kullanıyorum. DriverPack gibi programları önermiyorum fakat en son bu çözüm kaldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı