i5 7400 - GTX 1060 sistem ne kadar eder?

SilentStorm

Hectopat
Herkese merhaba, bu yıl üniversiteye gideceğim için önceden topladığım bilgisayarı satmaya karar verdim. Bilgisayar temiz kullandım sadece yaz tatillerinde ve her altı ayda bir tozunu aldım. Sistem özellikleri attığım bu resimdeki gibi ancak yıllar içinde ekstra 4gb× 2 Longline marka RAM ekledim ve bir terabayt Seagate HDD taktım. Sizce bu sistem 2. elde ne kadara gider?

1078F75F-9840-4F3E-A6F6-2933AD3AB328.jpeg

Herkese merhaba, bu yıl üniversiteye gideceğim için önceden topladığım bilgisayarı satmaya karar verdim. Bilgisayar temiz kullandım sadece yaz tatillerinde ve her altı ayda bir tozunu aldım. Sistem özellikleri attığım bu resimdeki gibi ancak yıllar içinde ekstra 4gb× 2 Longline marka RAM ekledim ve bir terabayt Seagate HDD taktım. Sizce bu sistem 2. elde ne kadara gider?

Eki Görüntüle 1430221
6000-7000 civarı eder.

Eki Görüntüle 1430221

7250.

GTX1650'li sistemler şu an 11-12 k arası benimki de 8-9 eder diye düşünmüştüm.
😂😂 Kim dedi onu size hocam. 1650 sistemler şu an Max 6-7k. Sıfır 2060-1660 modeller şu an 8-10k ya satılıyor. İtopya'ya bakabilirsiniz.
Tabii size kalmış, isterseniz 20k'ye koyun.
(Bu arada 6 GB oldugunu yeni gördüm, o zaman rahat 6k var. Üstü de gelebilir fazla uçmamak şartıyla.)
Örnek:

Yanlış anladınız galiba, ikinci el 1650'lerden bahsettim.

Ben sıfırlarından bahsetmiştim @Konyalı Bilgisiyarcı attığı da zaten 9500 TL.
7500'e koymaya karar verdim 3 ay zamanım var zaten satmak için. Baktım satılmıyor fiyatı indirir her türlü elden çıkarırım ben bu kasayı.

Dolar olmuş 17 küsür…

Geri
Yukarı