i5-7400 GTX 1060 vs. R5 1400 GTX 1050 Ti ikinci el sistem seçimi

• Konuyu başlatan 4PieD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 856
Merhaba arkadaşlar ufak bir ceza sebebiyle geç yazıyorum. 2. kasayı düşünüyorum biraz da indirim alabilirsem. En azından fiyat olarak daha iyi ve elindeki ekran kartını satıp direkt Gtx 1060 6GB alabilirim en azından elimde ekran da olmuş olur daha sonra 8 GB ram de ekleme yapabilirim.

@4PieD tam bütçeniz nedir?
Ne yazıkki bir bütçe belirlemedim, normalde yazın i5 8400 ve 1060 6Gb sistem toplayabiliyorken şimdi toplayamıyoruz dolar sebebiyle. 3000-4000 arası olabilir.

League of Legends oynasam yeterli gözüyle bakıyorum, tabi bir de 2.sistemde arkadaş GTA 5 de veriyormuş +60fps alabilirsem GTA 5'ten akıcı bir şekilde yeterlidir.

Ne yazıkki bir bütçe belirlemedim, normalde yazın i5 8400 ve 1060 6Gb sistem toplayabiliyorken şimdi toplayamıyoruz dolar sebebiyle. 3000-4000 arası olabilir.

League of Legends oynasam yeterli gözüyle bakıyorum, tabi bir de 2.sistemde arkadaş GTA 5 de veriyormuş +60fps alabilirsem GTA 5'ten akıcı bir şekilde yeterlidir.
Oturduğunuz ili söylerseniz bence daha iyi sistemler bulunabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı