i5 7400 İşlemci İçin Anakart Önerisi

Umur Kırmızı

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar başlıkta da belirttiğim gibi i5 7400 işlemci için uygun fiyata performanslı iyi bir anakart arıyorum. Elimdeki anakart 2133 MHz ve güncelleme almıyor. Bütçe 500-800 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleride k ibareli bir i7 veya i5'e geçme planınız varsa Z serisi olarak Z170 veya Z270 anakartlara bakabilirsiniz 2. el olarak.
6. ve 7. nesil desteği olan anakartlar.

Asus B 250M-K al geç usta. Neymiş efendim OC yapılacakmış. Lüzumsuz işler i7 7700k'yı bulursan OC yapmana gerek kalmaz zaten her türlü iş görür o.

Ha eğer sende oyunu açıp, oyun ekranında oyunu oynamaktan çok ODS ekranını izleyeceksen tamam al OC 120 olan FPS 130 olsun diye para saç. Ama " Kardeş benim bütçem ortada, ben düzgün bir şekilde oyun oynamak istiyorum."diyorsan söylediğim anakartı al. Ha ileride i7 7700k'ya kadar takarsın. Şimdiye kadar çıkmış oyunların hepsini çok rahat kaldırır zaten.
Hocam, Her işi şansa bırakırsanız yakında PC'iniz olmaz: )
Valla hocam benim faz fantezim yok. 20 yılı geçkin süredir topladığım sistemlerin hiçbirisi anakarttan ya da fazından dolayı arıza yapmadı. Öyle OC rekoru kırdırtacak anakartlar da almadım. Olacağı varsa onlara da oluyor emin ol.

Ha eğer sende oyunu açıp, oyun ekranında oyunu oynamaktan çok ODS ekranını izleyeceksen tamam al OC 120 olan FPS 130 olsun diye para saç. Ama " Kardeş benim bütçem ortada, ben düzgün bir şekilde oyun oynamak istiyorum."diyorsan söylediğim anakartı al. Ha ileride i7 7700K'ya kadar takarsın. Şimdiye kadar çıkmış oyunların hepsini çok rahat kaldırır zaten.

Vallahi hocam benim faz fantezim yok. 20 yılı geçkin süredir topladığım sistemlerin hiçbirisi anakarttan ya da fazından dolayı arıza yapmadı. Öyle OC rekoru kırdırtacak anakartlar da almadım. Olacağı varsa onlara da oluyor emin ol.

Siz böyle düşünmeye devam edin sorun değil, Fakat arkadaş RAM için OC yapacağı belli.

Aslında hepinizin dediğine katılıyorum ilerde i7 güzel bi işlemci yükseltme planım var ama şuan biosla alakalı bi sorun yaşıyorum ve bios güncellemesi almıyor anakartım şöyle bi sorun yeniden başlattığımda windows ekranı az bişey dönüyor görüntü gidiyor reset atınca çözülüyor internette araştırma yaptım ve sorunun çözümü windows güç ayarlarından hızlı başlatmayı kapatmak olduğunu gördüm bu sorunun kaynağı bios ve win10 uyumsuzluğuyla alakalıymış yorumlarınız için teşekkür ederim

Geri
Yukarı