i5 7400 - RX 580 sistem iyi mi?

Merhaba arkadaşlar, 2 hafta once bir sistem topladım ve sistemde sorun yok pek sadece oyunlarda kapanıyor.
Intel i5 7400.
Sapphire RX580 256 bit Nitro+
8 GB RAM.
256 SSD.
500 GB HDD.
600W +80 PSU.

10bin TL'ye topladım yorumlarınızı bekliyorum.
Hocam bilginiz olmadan tavsiye almadan ölü yatırım yapmışsınız, üzülerek söylüyorum sistem fiyatına göre baya kötü.

Hocam ne bileyim ya vallahi ya iade etme hakkım var şu an etsem nasıl bir sistem toplarız bilgin var mı?
Etme şansın var ise durma hocam.

Pazartesi ilk işim bu olacak hocam konu açacağım şimdi

1 yıl önce falan olsa ekran kartı 8 GB ise 7000-8000 arası tek başına ederdi ama o zaman bile oyun için alınacak bir kart değildi ve şu an kesinlikle bu fiyatlara gidecek bir sistem parçası olamaz. Çok kötü yani konu sahibi ciddiyse gerçekten fena kazık yemiş ve o sistemden hayır gelmez. Ekran kartı 8 GB muhtemelen öyleyse kesinlikle miningten çıkmadır.

Hocam FurMark test yaptım Max ulaştıgı sıcaklık 49 50 derce arası

Son düzenleme:
Hocam boş ver git iade et dün gece 8000TL'ye RTX 3050 sistem vardı.

Link varsa alabilir miyim?

Arkadaşlar sistem önerilerinizi bekliyorum yarın olsun bakacağım tek tek dediğim gibi 10k bütçe var kasası kulaklıgı klavye hoparlör vs her şey dahil mi önerdiğiniz sistemde çünkü benim bu aldıgım sistemde monitör vesaire hepsi dahil.

Sistem rezalet olmuş kusura bakma.

10k fiyata RX6600 dizilebiliyor.

Link alabilir miyim hocam

Son düzenleme:

Arkadaşlar sistem önerilerinizi bekliyorum yarın olsun bakacağım tek tek dediğim gibi 10k bütçe var kasası kulaklıgı klavye hoparlör vs her şey dahil mi önerdiğiniz sistemde çünkü benim bu aldıgım sistemde monitör vesaire hepsi dahil.

Trendyol vs Turbox gibi markalardan uzak dur hocam toplama sistemleri çağ öncesi oluyor.

Sistem önerisi için ise 10.000 TL sistem önerisi başlığı altında sosyalde yeni bir konu açmalısın daha çok kişi yazar direkt.

Geri
Yukarı