i5-7400 Sistem GTA V Düşük Performans

İşletim sistemi
Windows 10

AR.GE

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben geçenlerde Epic Games'ten GTA 5 indirdim ancak oyunda gereksiz bir kasma sorunu var. İnternetten ekran kartının testlerine bakıyorum benim sistemimden daha düşük sistemlerde bile oyunun 4-5 katı daha fazla FPS alıyorlar;(Bu arada oyunda işlemciden de yardım alıyor 6 GB toplamda 8 GB oluyor oyun içinde ekran kartı)
Sistem:
i5-7400.
R9 270 X (MSI) (2 GB 256 Bit)
Oyun kaliteli bir hard disk e kurulu (7200 RPM ama oyun hızlı çalışıyor o yana bir sıkıntım yok)
16 GB RAM 2400 MHz (Intel işlemcilerde fazla MHz fark etmiyor)
ASUS Prime B250 PLUS anakart.
650W PSU.
Bilgisayarım ısınmıyor onu da belirteyim bir de bazı arkadaşlar yok çözünürlüğü düşür yok ayarları düşür yok format at falan işe yaramıyor onlar daha 5 gün önce format atıldı bilgisayara.

Hocam ayarlara iyice baktınız mı? Belki yanlışlıkla sağlam FPS götüren bir kenar yumuşatıcı açmışsınızdır.

Herkes ayar yükseltin demiş, Ben de Ayar yükseltin diyorum. Texture ve MSAA gibi FPS ağlatan ayarları açmadan ekran kartınızın desteklediği şekilde optimize bir şekilde yükseltin ayarları. Hiç yoktan işlemcideki yük kalkar ve işlemci rahatlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı