Çözüldü i5 7400 sistemde R6 takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Damnman

Hectopat
Yer
İstanbul
Bayağı süredir oyunda takılma sorunu yaşıyorum. Oyun herhangi bir şekilde kasmıyor ama anlık drop giriyor ve oyundan soğutuyor. Ekran kartım günceldir son versiyon yüklü. Bilgisayara format attım. Oyunu SSD'ye kurdum. Depolamam dolu değil. İnternetim kablolu ve sorunsuz. Diğer oyunlarda hiçbir ping sorunum yok. Her şeyi denedim çözülmedi. Aşağı bir video bırakıyorum örnek olarak. Sorunu yaşayan var mı? Bende mi kaynaklı sunuculardan mı? Nasıl çözebilirim? Her şeyi denedim internetteki ama olmadı. Video: Untitled
Sistemim:
i5 7400.
GTX 1050 Ti.
16 GB 2x8 2133MHz RAM.
Windows 10 22h2.

Çözüm
Sorunu çözdüm. Oyun açıkken Görev Yöneticisi'nden oyuna sağ tıklayıp ayrıntılara git basıyoruz. Orada sağ tıklayıp benzeşmeyi ayarla diyoruz. Tüm işlemciler tikini bir kere kaldırıp tekrar tiki işaretliyoruz."tamam" basıp oyuna geri geliyoruz. Ben sorunu böyle çözdüm umarım işe yarar.
Sorunu çözdüm. Oyun açıkken Görev Yöneticisi'nden oyuna sağ tıklayıp ayrıntılara git basıyoruz. Orada sağ tıklayıp benzeşmeyi ayarla diyoruz. Tüm işlemciler tikini bir kere kaldırıp tekrar tiki işaretliyoruz."tamam" basıp oyuna geri geliyoruz. Ben sorunu böyle çözdüm umarım işe yarar.

Çözüm

Geri
Yukarı