i5-7400 sistemde "Valorant başlatılamadı" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

252217

Hectopat
Makaleler
1
RAM
8 GB
Ekran kartı
1050TI 4G
Anakart
M250M
İşlemci
I5-7400
Aklınıza gelebilecek her yöntemi denedim, ancak bu hatayı düzeltemedim. Destekle iletişime geçtim, ancak yardımcı olamadılar. Revo Uninstaller ile istemciyle birlikte kökünden silerek geride dosya bırakmadım. Yabancı forumlardaki önerileri denedim, virüs programlarını kontrol ettim ve denetim masasındaki ayarlara kadar düzeltmeye çalıştım. Ancak hiçbir şekilde işe yaramadı. Şu an sadece bilgisayarı yeniden formatlamadığım bir seçenek kalmış durumda.

Ekran görüntüsü 2023-05-07 182548.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleriniz güncel mi arkada çalışan uygulama var mı varsa kapatıp deneyim yönetici olarak başlatmayı deneyim olmuyorsa silip tekrar deneyiniz.

Bu hata Sisteminiz Valorant'ın minimum sistem gereksinimlerini karşılamadığı zaman olur fakat sisteminiz karşılıyor, ikinci seçenekte Vanguard düzgün çalışmamasıyla alakalı Vanguard görev yöneticisnde çalışıyor mu? Yönetici olarak başlatmayı denemediyseniz bir de öyle deneyin. Sürücülerinizi güncelleyin.

Bu hata Sisteminiz Valorant'ın minimum sistem gereksinimlerini karşılamadığı zaman olur fakat sisteminiz karşılıyor, ikinci seçenekte Vanguard düzgün çalışmamasıyla alakalı Vanguard görev yöneticisnde çalışıyor mu? Yönetici olarak başlatmayı denemediyseniz bir de öyle deneyin. Sürücülerinizi güncelleyin.
Sürücüleriniz güncel mi arkada çalışan uygulama var mı varsa kapatıp deneyim yönetici olarak başlatmayı deneyim olmuyorsa silip tekrar deneyiniz.
Hepsi denendi

Yeni konular

Geri
Yukarı