i5 7400 ve GTX 1050 Ti sistem ETS 2'de düşük performans

muratabay1905

Kilopat
Daha fazla  
ETS 2 oynarken işlemcinin tek çekirdek kullanımı %100 oluyor ve ekran kartı kullanımı düşüyor. Haliyle FPS de düşüyor. Oyunu 60 FPS' de oynamak istiyorum. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yok. Oyun orijinal ve güncel. Oyunu 1080p Ultra ayarlarda V-Sync açık oynuyorum. Sistemi yeni tarattım virüs yok ve Windows güncel. Bu sorun neden kaynaklanır? Çözümü var mıdır?
Sistemim;
  • i5-7400
  • GTX 1050 Tİ Strix
  • Msi B250m Gaming Pro
  • 8 GB DDR4 RAM
Adsız.jpg

Son düzenleme:
Bu sorun oyunun optimizasyonundan kaynaklı olabilir. Sonuçta sık sık güncellenenen bir oyun bir güncellemede iyiyken diğerinde bişeyleri batırdıklarında aynı şekilde olmayabiliyor. Sisteminiz güncel şunu bir kontrol etmenizi istiycem CTRL + ALT+ DEL yapıp Görev Yöneticisi, Ayrıntılar sekmesinden ETS2.exe yi bulup üzerinde sağ tıklayıp Benzeşmeyi ayarlaya basıp tüm CPU'lar işaretlimi bir bakın. Birde şunu belirtmek isterim 1050 ti 1080p de 60 FPS'lik bir kart değil. Bunun için malesef GTX 1060 var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı