i5 7400 ve GTX 1060 Sistemle Oyun Yayını Yapılır mı?

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Sistemim;
Msi Nightblade Mi 3
  • i5 - 7400
  • GTX 1060
  • 8 GB RAM DDR4
Upload hızım 5 MBPS.

Twitch'de yayındayken PUBG, CS:GO, Fortnite ve GTA 5 gibi oyunları oynayabilir miyim (akıcı şekilde)

Bu sisteme göre OBS ayarları önerebilecek var mı her şeyiyle dahil.

Son olarak OBS 0.657 Sürümünü kullanıyorum, Oyun Yakalama seçeneğinde PUBG'yi seçtiğimde yayın ekranı siyah oluyor fakat Ekran Yakalama açıkken PUBG'ye girdiğimde ekran gözüküyor ama masa üstüne girdiğimde masa üstümde gözüküyor.
CS:GO'da oyun yakalama özelliği çalışıyor, PUBG'de çalışmıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca ben de bunla alakalı konu açmıştım hangi ayarlarla kullanmalıyım vs. diye ancak kimse cevap vermediği için yapamadım saldım. Maalesef bene bilmiyorum.

Ayrıca ben de bunla alakalı konu açmıştım hangi ayarlarla kullanmalıyım vs. diye ancak kimse cevap vermediği için yapamadım saldım. Maalesef bene bilmiyorum.
Tamamdır teşekkürler :)
Bilgisi olan OBS ayarları paylaşabilir mi lütfen?

@Wynex Baya bir zaman olmuş :D
Bu sistemle yayın malesefki yapamazsın (yaparsın fakat ya yayının kasar donar yada senin bilgisayarın kasar donar)
Tavsiyem işlemciyi değiştirmen olacak işlemci sadece 1 oyunla zaten kullanım yüzdesi tavan oluyor
ekran kartı yayın yapmana yetiyor fakat obsden yayın acman zaten işlemciyi en az %15lik bir kısmını kullanıyor
işlemcini daha üst ve 8 sanal çekirdekli bir işlemci yaparsan rahatlıkla yaparsın ve ram`i 16 yapmanı öneririm

@Wynex Baya bir zaman olmuş :D
Bu sistemle yayın malesefki yapamazsın (yaparsın fakat ya yayının kasar donar yada senin bilgisayarın kasar donar)
Tavsiyem işlemciyi değiştirmen olacak işlemci sadece 1 oyunla zaten kullanım yüzdesi tavan oluyor
ekran kartı yayın yapmana yetiyor fakat obsden yayın acman zaten işlemciyi en az %15lik bir kısmını kullanıyor
işlemcini daha üst ve 8 sanal çekirdekli bir işlemci yaparsan rahatlıkla yaparsın ve ram`i 16 yapmanı öneririm
En az 7700K veya Ryzen 7 2700X işlemcilerinden birine geçmen lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı