i5 750 - GT 730 sistem Forest kaldırır mı?

türkfrosty

Decapat
Daha fazla  
16 GB RAM

İşlemci i5 750 GHz 2.67

Ekran kartı GT 730 (4 GB)

The Forest kaldırır mı, kaldırırsa kaç FPS alırım?

(Serinin ilk oyunu olan The Forest'tan bahsediyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 730'u 2 sene kullandım. The Forest'ı ise tam dediğim ayarlarda 60 fps oynamıştım. Youtube üzerinden ekran kartı denemelerine bakabilirsin ki onlar da işlemci falan da yüksek oluyor. Bence senin bilgisizliğinle beraber uyduruğun saçma teorin çok komik ama sen bilirsin tabi.

Kendi kendine çıkarımlarda bulunmuş arkadaş. Ciddiye almamak lazım.
Gerçekten şuan içimde müthiş bir MSI AfterBurner indirmek ve The Forest'a girip değerleri paylaşmak geldi ama maalesef bunu yaparsam kafadan 10-20 fps kaybı olur. Telefonumla çekip size atmak isterdim... Kimseye yalan borcum yok.

Gerçekten şuan içimde müthiş bir MSI AfterBurner indirmek ve The Forest'a girip değerleri paylaşmak geldi ama maalesef bunu yaparsam kafadan 10-20 fps kaybı olur. Telefonumla çekip size atmak isterdim... Kimseye yalan borcum yok.
Hadi senin ekran kartınla doğru olabilir. Ama GT 730'u bizzat kendim kullandım ve yorumumu paylaştım ki Youtube üzerinde birçok test mevcut. Birinin yorumunu kötülemeden önce araştırıp gel istersen. Ayrıca ekran kartın hakkında cevabı da ben yazmadım. Yanlış kişiye de saçma cevaplar atma bence.

Gerçekten şu an içimde müthiş bir MSI Afterburner indirmek ve The Forest'a girip değerleri paylaşmak geldi ama maalesef bunu yaparsam kafadan 10-20 FPS kaybı olur. Telefonumla çekip size atmak isterdim... Kimseye yalan borcum yok.

Size 380p çözünürlük nasıl kötü gelmiyor hocam piksel piksel yanlış anlamayında bence en fazla 600p olmalı 380p çok düşük kalıyor cidden.

Size 380p çözünürlük nasıl kötü gelmiyor hocam piksel piksel yanlış anlamayında bence en fazla 600p olmalı 380p çok düşük kalıyor cidden.
Ben The Forest'a başladığımda 0.40-49 arası sürümler yeni yayınlanmıştı, o zamanlardan beri oyunu oynuyorum. (8 yıl öncesi) Yani demek istediğim alışkanlık meselesi... Oyun oynamaya 1080p den başlamış birisinin benim kullandığım grafiklerde oynaması imkansız... Anlattıklarımla övündüğüm falan yok. Ağlanacak halime gülüyorum...😊

Ben The Forest'a başladığımda 0.40-49 arası sürümler yeni yayınlanmıştı, o zamanlardan beri oyunu oynuyorum. (8 yıl öncesi) yani demek istediğim alışkanlık meselesi... Oyun oynamaya 1080P'den başlamış birisinin benim kullandığım grafiklerde oynaması imkansız... Anlattıklarımla övündüğüm falan yok. Ağlanacak halime gülüyorum...😊

Allah daha iyisini nasip etsin hocam gerçekten sizin de 1080p oynamanızı isterim.

Geri
Yukarı