i5-7500 GTX 1060 oyunlarda yüksek CPU kullanımı

411.70 ile denersin tekrar ederse yazarsın.
denedim aslında bir şey değişmedi :/
411.70 ile denersin tekrar ederse yazarsın.
dostum işte oyun içi bir video çekip youtubeye yükledim değereler normalmi sizce ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Videoya baktım ama 360P olduğu için -yazıların da küçük olması nedeniyle- bir şey göremedim, 720P yükleyebilir misin? Benchmark testi yapabilirsin.

Videoya baktım ama 360P olduğu için -yazıların da küçük olması nedeniyle- bir şey göremedim, 720P yükleyebilir misin? Benchmark testi yapabilirsin.
zaten 720p 60fps biraz bekleyiniz, düzelecektir ilk yükleyince öyle oluyor.
şimdi bakın şimdi düzeldi 720p 60fps

denedim aslında bir şey değişmedi :/

dostum işte oyun içi bir video çekip youtubeye yükledim değereler normalmi sizce ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence bu sisteme göre FPS değerlerinde sıkıntı yok.

Cidden anlam veremedim, garanti varsa direkt yollamanı tavsiye ediyorum. Kesinlikle bir şey var bu işlemcide. Eğer ateş edildiğinde bir şey olmasa yanlış ölçüyor diyecektim ama bunda başka bir şey var.

Cidden anlam veremedim, garanti varsa direkt yollamanı tavsiye ediyorum. Kesinlikle bir şey var bu işlemcide. Eğer ateş edildiğinde bir şey olmasa yanlış ölçüyor diyecektim ama bunda başka bir şey var.
bende zaten tatilden sonra yollamayı düşünüyordum çünkü hiçbir çözüm işe yaramadı, son çare olarak bir format atıcam silicem her şeyi.

Gta 5 işlemci yoran bi oyun. Senin bileşenlerle Gta 5 99-100% Cpu kullanımı çok normal. İstersen kendin youtubda bazı testlerede bakabilirsin. Fps drop yiyorsan bazen arka planda windows defender tarama yapıyor olabilir. Ekran kartı belleğide 3gb olduğu için bazı ayarlardan kesmen lazım eğerki ağır drop yaşıyorsan.

Nerden başlıyor drop? Ben drop görmedim.Ama videoyu tamda izlemiş değilim. 3-4 dakikasına baktım.
Kardeşim ben şuanda pc'ye format attım GTA'nın yüklenmesini bekliyorum umarım sorun girmiştir ve sorunuzu cevaplayayım her polis atadığı zaman ve her patlamada oyun drop yiyor neredeyse her zaman ve ayrıca internette dediginiz gibi değil genelde kullanımlar internetteki videolarda 80 i asmamış ama bende hep 100 hep hep hep, yani anlıyacağın eğer gene düzelmezse işlemcide sıkıntı var demektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı