i5 7500 + HD 630 sistem ve i5 5200 + UHD 620 sistem Valorant açar mı?

Berancelik

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar elimde 2 adet eski bilgisayar var bunları kuzenlerime vereceğim ama Valorant açmalarını istiyorum.
Sistem 1: 4 GB RAM ( 2 GB kadarı boşken kullanılıyor ) HD 630 ekran kartı i5 7500 işlemci.
Sistem 2: 4 GB RAM ( 2 GB kadarı boşken kullanılıyor) UHD 620 ekran kartı i5 8250 işlemci.
Sistemler benzer ama açarlar mı bilmiyorum RAM kullanımından da rahatsızım 10 yaşında çocuğa bunun için yenisini almalarını istemedim ama açabilir mi sistemler bilmiyorum.

Son düzenleme:
Kullandığım bilgisayarın 32 GB RAM'i var çıkarıp diğer sisteme taksam sorun çıkar mı?

Hocam kart ve şu anki kullandığınız RAM destekliyorsa takabilirsiniz fakat RAM ile çözülmez her şey Valorant ekran kartına biraz işlemciye çok yüksek odaklı bir oyun olduğu için RAM'le düzelmez, herhangi bir şey denemenize gerek yok o sistemle Valorant oynanmaz/oynanamaz.

Hocam kart ve şu anki kullandığınız RAM destekliyorsa takabilirsiniz fakat RAM ile çözülmez her şey Valorant ekran kartına biraz işlemciye çok yüksek odaklı bir oyun olduğu için RAM'le düzelmez, herhangi bir şey denemenize gerek yok o sistemle Valorant oynanmaz/oynanamaz.
Tamamdır teşekkür ederim yardımlarınız için.

İkinci sistemi direkt unutun birinci sistem masaüstü değil mi? + 4 GB RAM ve 500-600TL'lik bir ekran kartıyla gayet idare eder. Eğer ekran kartı almak istemiyorsanız sadece +4 GB RAM takın dahili grafik kartı Valorant'ı oynatmaya yetecektir.

2. sistemdeki ekran kartı daha iyi unutmasına gerek yok :)

İkinci sistemdeki ekran kartı yanlış yazılmış. UHD 620 8.nesil Intel işlemcilerde var. İkinci sistemde HD 5500 var.
Hayır uhd 620 var işlemciyi yanlış yazmış olabilirim bakıp geliyorum.
İkinci sistemdeki ekran kartı yanlış yazılmış. UHD 620 8.nesil Intel işlemcilerde var. İkinci sistemde HD 5500 var.
Evet 8250 cpu varmış yanlış bakmışım.
Ben 2. sistemi UHD 620 olarak hesapladım, bu sistemle oynaması imkansız.
uhd 620

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı